Humor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Humor

Сайт за забавления

Latest topics

» Kоварен СЕКС въпросник :)
Сър Алекс недоволен от феновете на Ман Юнайтед EmptyПон Мар 03, 2014 5:10 am by SweetDreams

» Бъдете честни(за момчета)
Сър Алекс недоволен от феновете на Ман Юнайтед EmptyСъб Мар 24, 2012 9:48 am by 13579

» Всички марки коли!
Сър Алекс недоволен от феновете на Ман Юнайтед EmptyСъб Яну 22, 2011 5:18 am by killerkux

» Мисли за приятелството
Сър Алекс недоволен от феновете на Ман Юнайтед EmptyСъб Яну 22, 2011 5:16 am by killerkux

» В какво училище учите?
Сър Алекс недоволен от феновете на Ман Юнайтед EmptyСъб Яну 22, 2011 5:09 am by killerkux

» Мистични същества - игра
Сър Алекс недоволен от феновете на Ман Юнайтед EmptyСъб Яну 22, 2011 4:56 am by killerkux

» Човешкото тяло (ЕНЦИКЛОПЕДИЯ)
Сър Алекс недоволен от феновете на Ман Юнайтед EmptyВто Яну 04, 2011 7:52 am by Гост

» Покана за уика форум
Сър Алекс недоволен от феновете на Ман Юнайтед EmptyВто Дек 28, 2010 7:48 am by kaela

» Силата на човешката психика - по-силна от всичко!?
Сър Алекс недоволен от феновете на Ман Юнайтед EmptyСря Юни 16, 2010 3:29 am by Гост


    Сър Алекс недоволен от феновете на Ман Юнайтед

    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Сър Алекс недоволен от феновете на Ман Юнайтед

    Писане  zay4e Вто Яну 01, 2008 11:16 am

    Сър Алекс недоволен от феновете на Ман Юнайтед

    Босът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън си позволи да отправи критики към привържениците на тима, които посетиха домакинския мач срещу Бирмингам. Червените дяволи спечелиха с 1:0, но шотландецът обяви, че запалянковците на “Олд Трафорд” са били твърде тихи.

    “Мисля, че това бе доста необичаен мач за нас в много отношения. Феновете сякаш изобщо ги нямаше. Мисля, че това бе най-тихият мач на тима, на който съм присъствал. Ние имаме нужда те да ни подкрепят, защото това амбицира футболистите” коментира той.

    Според него това е една от главните причини отборът да не успее да постигне по-убедителен успех. Карлос Тевес отбеляза единственото попадение, а останалите множество шансове бяха пропуснати.

    “Много е лесно да се каже, че футболистите първо трябва да играят, за да накарат привържениците да ги подкрепят. В срещи като тази обаче ние имаме нужда те да бъдат зад нас. На моменти бе толкова тихо, сякаш сме на погребение. Не мисля, че това ни помага особено” добави Фъргюсън.

    75 000 души бяха дошли, за да подкрепят тима, но според мениджъра те не са си свършили работата. “Можехме да бием с 4:0, но нямахме късмет. В последните 15 минути бяхме притеснени, защото във футбола е необходима секунда, за да получиш гол” завърши той.

      В момента е: Сря Май 08, 2024 4:55 pm