Humor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Humor

Сайт за забавления

Latest topics

» Kоварен СЕКС въпросник :)
Вицове за хора EmptyПон Мар 03, 2014 5:10 am by SweetDreams

» Бъдете честни(за момчета)
Вицове за хора EmptyСъб Мар 24, 2012 9:48 am by 13579

» Всички марки коли!
Вицове за хора EmptyСъб Яну 22, 2011 5:18 am by killerkux

» Мисли за приятелството
Вицове за хора EmptyСъб Яну 22, 2011 5:16 am by killerkux

» В какво училище учите?
Вицове за хора EmptyСъб Яну 22, 2011 5:09 am by killerkux

» Мистични същества - игра
Вицове за хора EmptyСъб Яну 22, 2011 4:56 am by killerkux

» Човешкото тяло (ЕНЦИКЛОПЕДИЯ)
Вицове за хора EmptyВто Яну 04, 2011 7:52 am by Гост

» Покана за уика форум
Вицове за хора EmptyВто Дек 28, 2010 7:48 am by kaela

» Силата на човешката психика - по-силна от всичко!?
Вицове за хора EmptyСря Юни 16, 2010 3:29 am by Гост


    Вицове за хора

    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Вицове за хора

    Писане  zay4e Вто Яну 01, 2008 10:59 am

    Мойсей слиза от планината и се обръща към евреите:
    - Народе, имам за вас една добра и една лоша новина. Коя искате по-напред?
    - Давай добрата!
    - Спазарихме се с Господа заповедите да са само десет.
    - Браво! Преполовил си ги значи! А каква е лошата?
    - Тая за прелюбодейството остана.

    На Марко Тотев само веднъж му провървяло.
    На погребението му валял проливен дъжд и само той бил на сухо.

    Върви си Иля - богатирът и що да види. Гората сравнена със земята, Кашчей- безсмъртният - обезобразен, Василиса прекрасна - изнасилена 50 пъти, къщичката на Баба Яга - разбита, а единственият и зъб го няма.
    - Бабо Яго, кой направи това, за да отмъстя!?
    - Ах, Иля, Иля!!! Колко си добър........когато си трезвен…

    Тръгнала Червената шапчица през гората към баба си, но се уморила и полегнала да поспи. Когато се събудила, намерила до себе си бележка:
    "Червена шапчице, съжалявам, но вече не си девствена. Вълкът".
    Натъжила се Червената шапчица, но продължила пътя си. След известно време пак се почувствала уморена и пак полегнала да поспи. Събудила се и намерила до себе си бележка:
    "Червена шапчице, извини ни, но вече си курва. Али Баба и 40-те разбойника."
    Разплакала се Червената шапчица, но продължила пътя си. Отново се изморила и отново полегнала да поспи. Събудила се и намерила до себе си бележка:
    "Червена шапчице, не се притеснявай, отново си девствена. Храбрият шивач."

    Ицо Стоичков, човек, който е обикалял насам-натам, естествено разбира от кино, изкуство, култура... та разглеждал една изложба на световно известен художник. По едно време дошъл уредника на изложбата и го попитал:
    - Мистър Стоичков, да ви помогна с нещо?
    - Не, благодаря. Знам, че това е известната картина "Селянин люпи семки" от 17 век.
    - Не, мистър Стоичков, това е венецианско огледало от 15 век!

    Прибира се вечерта Христо Стоичков, икономът му го посреща на вратата и казва:
    - Г-н Стоичков ще имате ли нужда от мен или да си еба путката майна?

    Жан Клод Ван Дам се напил. Влязъл в един двор и съборил кофата за боклук. Излиза стопанинът на прозореца и казва:
    - Кой е там?
    - Жан... Клод... Ван... Дам... - отговаря пияният.
    - Ако изляза, и четиримата ще ви застрелям!

    Любо Пенев отбеляза 3 гола за победата на Селта срещу Депортиво със 2:1.

    Срещнали се бай Лазо и мъдреца Цицерон. Стигнали един друг, спрели и се заоглеждали.
    Цицерон си помислил: "Тоя тъпанар така ще го прееба, та ще го шашна". И му вика:
    - Бай Лазо, искаш ли да ти кажа изречение, където твоето име го има три пъти?
    Бай Лазо му вика:
    - Я не вервам!
    - Чуй сега: "На Бай Лазо му влаза и му излаза"!
    - Добре, а искаш ли аз да ти кажа изречение, дето твоето име да го има четири пъти?
    Цицерон си помислил: "Тоя див селянин не може да ми измисли такова сложно нещо". Но отговорил:
    - Искам...
    - Цицероне, Цицероне, Цицеронеееее, да ти еба майката, Цицероне!

    Бай Ганьо отишъл при свой приятел в Япония. Когато почукал на вратата бил ударен и изпаднал в кома. Когато дошъл в съзнание видял японеца и го попитал какво се е случило, а японеца отговорил:
    - Нищо особено, просто японска техника - карате!
    На другата година японеца дошъл на гости на Бай Ганьо в България. Още преди да достигне вратата нещо силно го ударило и той изпаднал в кома. Когато се събудил видял Ганьо и го попитал какво се е случило а той просто му отвърнал:
    - Японска техника - полуоска от "Тойота"!

    На Слави Трифонов му умирало всяко второ гадже. И един ден Слави не издържал, хванал се за главата и казал:
    - Оле, Боже Господи, що тъй бе? Що на мен се случва такова нещо?
    И Господ му отвърнал:
    - Нали така се разбрахме - едно за теб, едно за мен!

    Вилхем Тел, Робин Худ и Бай Ганю решили да видят кой е най-добър в стрелбата с лък. Застанал един човек с ябълка на главата и пръв по него стрелял Робин Худ. Стрелата се забила право в ябълката.
    - I am Robin Hood! - казал той.
    Втори стрелял Вилхем Тел. И той улучил ябълката и казал:
    - I am Wilhelm Tel.
    Бай Ганю се прицелил, стрелял, и:
    - I am sorry...

    Пряко педаване на мач на националите по радиото:
    - И ето, Любо Пенев минава първия защитник, минава втория, остава сам срещу вратаря... да видим какво ще стане... изстрел... но Здравков спасява

    Умрял Любо Пенев един ден и тръгнал към рая. Стигнал той до райската врата и почукал. Свети Петър отворил и попитал:
    - Кой си ти бе?
    - Как кой? Любо Пенев, номер 9.... на който не му изнася да духа супата!
    - Не може да си Любо Пенев, щом още от първия път улучи вратата!!!

    - Защо Брус Уилис не го взели за филма Титаник?
    - Защото щял да спаси кораба от потъване.

    В един завод по бай Тошово време имало един пазач - Бай Иван. Всички много го уважавали. Един ден обаче директорът отишъл при него и му казал:
    - Бай Иване, имам една молба към тебе. Утре в завода идва на посещение висша инстанция - Другарят Тодор Живков. От тебе искам да махнеш тези стари дрехи и да си облечеш костюм.
    Съгласил се Бай Иван. На другия ден обаче идва директора и гледа - пазача пак с старите си дрехи.
    - Защо така бе, Бай Иване - попитал го той, - какво ще правим сега.
    - Не се притеснявай шефе, като дойде Тодор Живков аз ще застана най-отзад за да не ме види.
    Пристигнал държавния глава, слезнал от колата и се огледал. Първото нещо, видял бил Бай Иван.
    - Оооо, Бай Иване, какво правиш, ех да знаеш как се затъжих за тебе! - казал Живков, прегърнал го и се разходили да разгледат завода.
    Минала седмица и случаят се позабравил. Получило се съобщение, че на посещение ще идва още по-висшестоящ - другаря Леонид Брежнев. Бай Иван отново бил предупреден, но всичко се повторило. Той отново бил със старите дрехи. При пристигането си обаче, Леонид Брежнев спрял веднага погледа си на него.
    - Ооооо, Бай Иване, мои человек, как дела? - попитал руснакът.
    Проверката отново минала перфектно. На следващия ден пристигнало съобщение, което гласяло, че заради добрите резултати на проверките 2-мата най-заслужили служители отиват на екскурзия в Италия. На първо място писан директора, на второ - Бай Иван. Да идеш в Рим и да не видиш папата - не става. Отишли нашите хора да го видят и папата решил да им изпее една песен за поздрав. Аха аха да започне и забелязал Бай Иван. Прегърнал го и му предложил да пеят заедно. Запели те и след малко един китаец побутнал директора за ръката:
    - Абе, случайно да знаеш кой е този, дето пее с Бай Иван?

    Двама сноби си седят и единият казал:
    - Ох, пак заваля дъжд.
    Другия отвърнал:
    - Простаци.

    Разхождайки се из Райските градини, Адам възмутен си мърморел:
    - Ама и шефа каква жена ми даде само! Ляга си с първия срещнат мъж!

    Хванал един дядо златната рибка. Тя му казала, че ако я пусне ще му изпълни едно желание.
    - Направи ме "Герой на република България"! - отсякъл дядото.
    ...... и останал сам самичък, посред едно поле, с две гранати в ръцете и пет танка срещу него.

    Из мемоарите на един флегматик: "Вървя си аз един ден по улицата. По едно време чувам шум - зад мен бият някого. Обръщам се - те мен биели..."

    Влязъл един китаец в каубойски бар в Дивия запад. Огледал се и отишъл при бармана, който бил негър.
    - Барман, един цай - казал китаеца.
    - Какъв чай, бе? Ти не знаеш ли, че тук се пие само уиски - казал бармана. - А и в бара се влиза по каубойски: риташ вратата, гърмиш в тавана и казваш: "Барман, едно уйски". Я сега излез и влез наново - по каубойски.
    Китаецът излязъл, влязъл отново в бара и казал:
    - Барман, един цай.
    Негърът здраво се ядосал и казал:
    - Я застани ти зад бара, а пък аз ще ти покажа как се влиза.
    Застанал китаецът зад бара. Негърът изритал вратата, влязъл в бара, стрелял във въздуха и казал:
    - Барман, едно уиски.
    Китаецът го погледнал и казал пренебрежително:
    - Не сервира на църни.

    Жан Клод Ван Дам в България - разхожда се, разглежда забележителностите. По едно време моли да го упътят към тоалетна. Посочват му градска тоалетна. Той влиза и след няколко минути излиза съвсем мокър. На учудените обяснява:
    - Бях в писоара и спокойно си вършех работата, когато изведнъж някой каза "Вижте, това е Жан Клод Ван Дам" и всички се обърнаха към мен ...
    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Re: Вицове за хора

    Писане  zay4e Вто Яну 01, 2008 11:00 am

    Видял един човек Вуте да копае дупки и го запитал:
    - Защо копаеш тия дупки, Вуте?
    - Снимки до кръста за паспорт ще правя.
    - А защо шест дупки копаеш?
    - Ами толкова снимки ми искат.

    Марк Твен на парти харесал една жена и и прави комплимент:
    - Госпожице, изглеждате чудесно.
    - Не мога да кажа същото за Вас.
    - Е, тогава излъжете като мене.

    - Знаете ли защо последният стил на Лили Иванова е рокерски?
    - Защо?
    - Защото по време на първия й стил не е имало двигатели с вътрешно горене.

    Слиза Исус на земята и гледа някакъв дядка седи и реве на някаква скала. Отишъл Исус при него и го попитал:
    - Защо плачеш, дядо?
    - Загубих сина си и сега той много ми липсва...
    Исус се развълнувал от мъката на стареца...
    - Как изглеждаше сина ти?
    - Ами един такъв с пирони в ръцете и краката...
    - Татко! - креснал Исус.
    - Буратино! - зарадвал се стареца...

    Вярна на новият си имидж, Лили Иванова кара бясно с мотора си по магистрала "Тракия". Спира я полицай:
    - Сто и двадесет!?
    Лили Иванова:
    - Не-е, каската ме състарява.

    Разкопават новооткрита пирамида и се оказва, че фараонът вътре е жив.
    Първият му въпрос към втрещените археолози бил:
    - Абе, Лили Иванова още пее ли?

    Тълпата линчува Мария Магдалена на градския площад. Идва Исус и казва:
    - Който няма никакъв грях, нека пръв да хвърли камък по нея.
    След думите му прелита огромен камък и разцепва главата на Мария Магдалена.
    Учуден Исус се оглежда да види кой е хвърлил камъка и ядосано казва:
    - Мамо, нали те помолих да не излизаш днеска от къщи!

    Арнолд Шварценегер пътувал в претъпкан автобус. Жена стояща зад него го попитала:
    - Господине, ще слизате ли на тази спирка?
    - Да, ще слизам.
    - А тези пред вас?
    - И те, но още не знаят.

    Господ решава да отиде на почивка, но не се сеща къде. В същия момент идва един ангел.
    - Отиди на Марс - казал ангела.
    - Там сега е много горещо.
    - Върви на Плутон тогава.
    - Там сега е много студено.
    - Върви на Земята тогава.
    - Последния път като ходих там имах връзка с една еврейка и още приказват за това...

    Фараон диктува на подчинения си послание за поколенията:
    - Това послание е за нашите поколения, за да знаят каква е била мъжественоста на нашите...
    - Абе шефе, "мъжественост" с колко пишки се пишеше - с две или три?

    В началото бе Словото.
    А после словата станаха твърде много...

    Какво пише в писмото на Лили Иванова до Дядо Мраз?
    - Ей, малкия да не ме забравиш за Нова Година?

    Един селянин си ловял риба, и хванал Златната рибка. Тя му казала:
    - Добри селянино, пусни ме и ще ти изпълня три желания!
    А той я блъснал в земята и я пребил с вика:
    - Ти на кого викаш селянин ма!

    През девет реки в десета, през девет планини в десета, през девет страни в десета, през девет гори в десета, имало една къщурка и там живеела Баба Яга. Събудила се тя една сутрин и си рекла:
    - Бре да му еба мамата колко далеко живея!

    Върви си Червената шапчица през гората и среща вълка:
    - Стой, ще те ям!
    - Ама недей така, аз съм млада, неопитна...
    - Няма недей, ще те ям.
    - А може ли поне да ми изпълниш едно последно желание?
    - Не едно, три ще ти изпълня даже.
    - Искам да правим секс... Да разбера и аз нещо от тоя живот.
    Подхваща я вълка, оправя я.
    - Казвай второто желание.
    - Амиии... Като първото.
    Пак я подхваща вълка, озорва се, но я оправя още един път.
    - Казвай третото желание.
    - Амиии... И то като другите.
    Вълка пак я почва, ама вече е много на зор - изпотен, зачервен, сърцето му бие до пръсване...
    В този момент на полянката се показват Бабата и Ловеца. Ловецът вдига пушката, прицелва се и - бам! - Червената шапчица между очите.
    Бабата писва:
    - Леле, какво направи, утрепа ми внучката!
    - Мамка й на твоята внучка, три вълка ми е уморила само миналата седмица.

    Красива девойка лежи на плажа. Към нея се приближава младеж и пита:
    - Прощавайте, да ви се намират цигари?
    - Заповядайте!
    - А запалка?
    - Заповядайте!
    - А, да се запознаем, може ли?
    - А, да ви дам един барабан, може ли?
    - Защо?
    - Да водиш колоната на отиващите на майната си...

    Един дядка влиза в аптека и пита:
    - Може ли 1/4 хапче виагра?
    - Дядо, като те гледам май ще ти трябват поне три.
    - Ааа не, на мен ми трябва колкото да не си пикая върху чехлите.

    - Здравейте, красавици, аз се казвам Пешо, а вие?
    - Ние - не.

    Какво се случи по-късно:
    Мики Маус порасна и стана голям плъх.
    Снежанка се запиля някъде с принца и остави джуджетата да чукат камъните докато могат.
    Пипи Дългото Чорапче стана щангистка и печели медали за някаква африканска държава.
    Малката кибритопродавачка подлудя и се самозапали.
    Малката Ида отвори цветарски магазин, фалира и замина нанякъде.
    Котаракът в чизми тайнствено изчезна покрай един колбасарски цех.
    Лукчо го нарязаха на някакъв празник. Трите прасенца също били там.
    Червената шапчица има фирма за разнос по домовете, вълкът мухлясва в зоологическата градина, бабата почина, а на ловеца му взеха билета.
    Хензел и Гретел са диабетици и едва намират пари за лекарства.
    Спящата красавица умря в съня си.
    Храбрият шивач го издирват от Интерпол заради седем убийства.
    Барон Мюнхаузен стана издател на жълти вестници.
    Порастнахме.
    Само Малкият Принц се прибра с овцата си при своята роза на своята си планета. И май е щастлив.

    Путин и Клинтън спорили чия баня е по - хубава. Клинтън твърдял:
    - Моята! - и поканил Путин да се изкъпе.
    Влязъл Путин в банята, натиснал червеното копче. Измили го, изтъркали го,
    парфюмирали го и го облекли. След това той на свой ред поканил Клинтън да пробва неговата баня. Клинтън натиснал червеното копче, но нищо не се случило. Измил се сам, излязъл и обиден казал:
    - Не ви работи червеното копче!
    - Как да не работи?! Цял час ви даваха по телевизията!

    Пустиня. Изтощен турист се лута, вече накрая на силите си. Среща местен и пита:
    - Извинете, къде наблизо има оазис, вода, сянка?
    Местният отговаря спокойно:
    - Вървите направо, все направо и следващия петък завивате надясно...

    След дългогодишни проучвания, учени най-после намериха неоспорими доказателства за това, че празнуването на рожденни дни е здравословно!
    Статистиките показаха, че хората, отпразнували най-много рожденни дни, живеят най-много.

    Попитали радио Ереван:
    - Има ли живот на Марс?
    - И там няма! - гласял отговорът.

    Християнинът: Ако имаш две крави, задръж едната и дай другата на съседа си.
    Социалистът: Ти имаш две крави. Държавата взема едната и дава другата на съседа ти.
    Републиканецът: Ти имаш една крава. Съседът ти няма нито една. И какво от това?
    Комунистът: Ти имаш две крави. Държавата ти ги взима и двете и ти дава мляко.
    Фашистът: Ти имаш две крави. Държавата ти ги взима и двете и ти продава мляко.
    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Re: Вицове за хора

    Писане  zay4e Вто Яну 01, 2008 11:00 am

    Капиталистът: Ти имаш две крави. Продаваш едната и с парите купуваш бик и правиш кравеферма.
    По американски: Имаш две крави. Продаваш едната и караш другата да произвежда четири пъти повече мляко.
    По френски: Имаш една крава. Стачкуваш, защото искаш да имаш три крави.
    По талибански: Имаш две крави. Пълниш ги с експозиви, пускаш ги в двора на съседа, взривяваш ги. Съседът ти умира. Ти нямаш какво да ядеш.

    Традиционен капитализъм: Имате две крави. Продавате едната и купувате бик. Стадото ви се умножава и отбелязвате икономически растеж. Продавате ги и се пенсионирате с дохода.
    Американска корпорация: Имате две крави. Продавате едната и насилвате другата да дава мляко за четири крави. Изненадани сте, когато кравата пада мъртва.
    Френска корпорация: Имате две крави. Стачкувате, защото искате три крави.
    Японска корпорация: Имате две крави. Променяте дизайна им, така че да са с една десета от размера на обикновена крава и да дават двадесет пъти повече мляко. Тогава създавате сполучлив анимационен филм с крави, наречени Каукимон и ги
    пласирате по целия свят.
    Германска корпорация: Имате две крави. Реконструирате ги, така че те живеят по 100 години, ядат веднъж на месец и се доят сами.
    Английска корпорация: Имате две крави. И двете са луди.
    Италианска корпорация Имате две крави, но не знаете къде са. Правите кратка почивка, за да обядвате.
    Руска корпорация: Имате две крави. Броите ги и научавате, че имате пет крави. Броите ги отново и научавате, че имате 42 крави. Пак ги броите и разбирате, че имате 12 крави. Спирате да броите крави и отваряте друга бутилка водка. Швейцарска корпорация: Имате 5000 крави, но нито една от тях не е ваша. Взимате други, за да ги държите на склад.
    Индуска корпорация: Имате две крави. Обожавате ги.
    Китайска корпорация: Имате две крави. Имате 300 човека, които ги доят. Претендирате за пълна заетост, висока волска производителност и арестувате репортерите, които са съобщили числата.
    Израелска корпорация: Е, ето ги тези две еврейски крави, нали така? Те отварят млечна фабрика и магазин за сладолед, и тогава продават филмовите права. Изпращат телетата си в Харвард, за да станат доктори. Така че, за какво са им хора?
    Спекулативния капитализъм на Енрон: Имате две крави. Продавате три от тях на публично регистрираната си компания, като използвате документи за кредит, взет от зет ви от банката, тогава извършвате дългов/ипотечен суап с асоциирана генерална оферта, така че си връщате обратно всичките четири крави, с данъчен кредит за пет крави. Млечните права върху шестте крави се трансферират по посредник към фирма на Кайманите, притежавана тайно от главния акционер, който продава правата на всичките седем крави обратно на вашата регистрирана компания. Според годишния доклад компанията притежава осем крави, с опция върху още една. Продайте една крава, за да купите нов президент на САЩ, и ще се окажете с девет крави. При официалното съобщение не се предоставя балансов лист. Публиката купува вашия бик.

    Обажда се служител от лотарията:
    - Стефан Иванов ли е на телефона?
    - Да!
    - Вие сте щастливец! Печелите десет хиляди лева, ако отговорите с НЕ на първия ми въпрос! Готов ли сте?
    - Да!

    - Кога човек трябва да си изпере чорапите?
    - Когато си събуеш обувките и чорапите останат вътре.
    - Кога трябва да си ги зашие?
    - Когато можеш да си изрежеш ноктите без да си събуваш чорапите.
    - Кога трябва да ги хвърли?
    - Когато можеш да си свалиш чорапите без да си сваляш обувките.

    Извикал хан Кубрат най-големия си син.
    - Слушай сега, синко, я вземи от оня куп сега една съчка и я счупи.
    Взел я той, и с лекота я натрошил на няколко места даже.
    - А сега, вземи 3-4 клонки и се опитай да ги счупиш наведнъж.
    Хваща нашия, понапънал мишци, но успял да ги строши.
    - А сега, сине, пробвай да счупиш наведнъж всичките 20-тина клона от купчината...
    Вдигнал ги нашият човек, напъвал, напъвал, пот му избила от челото, но накрая успял да ги скърши на коляното си.
    - Еееей да ти се не види, абе тебе човек на нищо не може да те научи бе!!!

    Хилъри Клинтън умряла и попаднала в рая. Там имало много часовници и тя попитала Бог за какво са му, а той отговорил:
    - Всеки човек тук има часовник и колкото по-бързо се въртят стрелките, значи има толкова много любовници.
    - Искам да видя този на мъжа ми.
    - Оооо, не може аз го използвам за вентилатор.

    САЩ попитали радио Ереван:
    - Ще успеем ли да открием Бин Ладен?
    - Нямате проблем. В петък ще бъде гост на Слави Трифонов - отговорили оттам.

    Аз бях на 19. Той на 27. Беше ми за пръв път. Казах му:
    - Страх ме е!
    Той каза:
    - Няма страшно!
    Болеше ме, течеше ми кръв, изпълних стаята с писъци...
    Най-накрая проклетия зъб излезе.

    Курабийка - жена, която бие мъжа си.
    Мъже в редица - курниз.
    Бисер - човек, който сере по два пъти.
    Човек, който мрази старите хора - Дядо Мраз.
    Човек, който се завира в дините - динозавър.
    Човек, който пипа парите на леля си - паралелепипед.

    Sponsored content


    123123 Re: Вицове за хора

    Писане  Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Нед Апр 28, 2024 9:24 am