Humor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Humor

Сайт за забавления

Latest topics

» Kоварен СЕКС въпросник :)
Жени без цици говорят за цици EmptyПон Мар 03, 2014 5:10 am by SweetDreams

» Бъдете честни(за момчета)
Жени без цици говорят за цици EmptyСъб Мар 24, 2012 9:48 am by 13579

» Всички марки коли!
Жени без цици говорят за цици EmptyСъб Яну 22, 2011 5:18 am by killerkux

» Мисли за приятелството
Жени без цици говорят за цици EmptyСъб Яну 22, 2011 5:16 am by killerkux

» В какво училище учите?
Жени без цици говорят за цици EmptyСъб Яну 22, 2011 5:09 am by killerkux

» Мистични същества - игра
Жени без цици говорят за цици EmptyСъб Яну 22, 2011 4:56 am by killerkux

» Човешкото тяло (ЕНЦИКЛОПЕДИЯ)
Жени без цици говорят за цици EmptyВто Яну 04, 2011 7:52 am by Гост

» Покана за уика форум
Жени без цици говорят за цици EmptyВто Дек 28, 2010 7:48 am by kaela

» Силата на човешката психика - по-силна от всичко!?
Жени без цици говорят за цици EmptyСря Юни 16, 2010 3:29 am by Гост


    Жени без цици говорят за цици

    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Жени без цици говорят за цици

    Писане  zay4e Нед Дек 30, 2007 2:22 am

    Жени без цици говорят за цици Cici1 Що за фетиш са големите гърди? Мъжете ги боготворят, а жените често посягат на визията си, за да достигнат по-обемен размер. Колкото по-големи, толкова по-добре. Защото в изкривеното съзнание на мъжете, циците са белег на висока сексуалност.
    А жените, които ги притежават (макар дело на естетичната хирургия) вярват, че с тях ще отворят много врати. Което, за съжаление е тъжният факт.
    Странно нещо са мъжете. Всеки си мечтае поне веднъж да спи с жена с голям бюст, въпреки че много от тях твърдят „Аз обичам малки гърди“. На някакво подсъзнателно ниво хормонът им работи и замъглява погледа им при вида на по-разголено „напъпило“ деколте. Първата асоциация естествено е секс. Сексът и големите цици са взаимосвързани.
    Стереотипите, че жените с по-големи гърди са по харесвани са факт. И то доста осезаем факт у нас. Българите имат странен идеал за красива жена. Малко дупе и големи гърди. Лицето... е, ако е хубава в лице, това е допълнителен бонус. Не си мислете, че ви нападам. Убедена съм, че сред вас има и такива мъже, които са обичали, разбирали, ценели една жена и не ги е интересувал дори външния и вид. Това е друга тема. Но кой може да отрече, че ще се загледа по жена с големи гърди?
    В чужбина е малко по-различно. Там мъжете нямат предначертан макет на перфектната жена в съотношения цици към дупе. Те по-скоро се заглеждат по сексапилни жени. Но тя може да е сексапилна и заради сочните си задни части, сочните си устни, предизвикателния поглед ... Вземете за пример Бейонсе, Шакира, Дженифър Лопез. Коя от тях има големи гърди? Вижте сега българските поп-фолк изпълнителки. И как са се отразили върху тях обществено-наложените стереотипи.
    Често се спряга изказването: „Русо гладно няма“. Аз съм на друго мнение. У нас русото може да остане гладно, но „Едрогърдесто гладно няма да остане“. Фактите говорят. Жените с големи гърди се харчат. И то като топъл хляб.
    Трябва ли да се комплексират жените с малки гърди?
    В една предишна моя връзка бях се замислила сериозно. Постоянно ми се натякваше колко по-добре би било ако гърдите ми били по-големи. Никога не съм страдала от комплекси. Да имам малки гърди, но за мен това не е минус. Но ако го слушаш постоянно, неизбежно е да не се загнездят угризения. Започнах да се чувствам по-непривлекателна, по-несексапилна, респективно спадна и самочувствието ми. Струва ли си да причинявате това на жените? Струва ли си една жена да е с мъж, който е с нея заради големите и гърди? Или с такъв, който постоянно я тормози да ги уголеми?
    Как очаквате жената да гледа на вас ако вие цените в нея най-много бюста и? Ако с двете обемни заоблености прекарвате нощите си, с кой прекарвате дните си? От кого ще очаквате подкрепа, когато имате нужда? А и каква е гаранцията, че мацката с големите цици ще прави по-хубав секс от тази с по-малки? Не бъркайте възбудата със самия акт. Да, големият бюст възбужда, но много често до там.
    Е, докъде сте готови да стигнете, в преследване на фетишите си?

      Similar topics

      -

      В момента е: Пет Май 10, 2024 7:21 pm