Humor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Humor

Сайт за забавления

Latest topics

» Kоварен СЕКС въпросник :)
Свирката или как да (не) си я искате EmptyПон Мар 03, 2014 5:10 am by SweetDreams

» Бъдете честни(за момчета)
Свирката или как да (не) си я искате EmptyСъб Мар 24, 2012 9:48 am by 13579

» Всички марки коли!
Свирката или как да (не) си я искате EmptyСъб Яну 22, 2011 5:18 am by killerkux

» Мисли за приятелството
Свирката или как да (не) си я искате EmptyСъб Яну 22, 2011 5:16 am by killerkux

» В какво училище учите?
Свирката или как да (не) си я искате EmptyСъб Яну 22, 2011 5:09 am by killerkux

» Мистични същества - игра
Свирката или как да (не) си я искате EmptyСъб Яну 22, 2011 4:56 am by killerkux

» Човешкото тяло (ЕНЦИКЛОПЕДИЯ)
Свирката или как да (не) си я искате EmptyВто Яну 04, 2011 7:52 am by Гост

» Покана за уика форум
Свирката или как да (не) си я искате EmptyВто Дек 28, 2010 7:48 am by kaela

» Силата на човешката психика - по-силна от всичко!?
Свирката или как да (не) си я искате EmptyСря Юни 16, 2010 3:29 am by Гост


    Свирката или как да (не) си я искате

    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Свирката или как да (не) си я искате

    Писане  zay4e Нед Дек 30, 2007 2:21 am

    Свирката или как да (не) си я искате Svirka%203 Всеки път като спя с българин се случва едно и също нещо. Той си иска свирка. Някои са по-внимателни, други директно си го казват. Била съм и със страхотни любовници, и с пълни дървета.

    Независимо колко е добър в леглото, първата работа на българския мъж е да си поиска.

    Сега сигурно си мислите, че всеки мъж е така. Да, но не е. Била съм с чужденци и познавам твърде много жени, които също са били. Споделяме си. Жените обичат да споделят. И знаете ли какво е заключението ни? Чужденците никога не правят и най-малкия намек за свирка.

    Дали са балъци? По-скоро не. Според мен уважават сексуалния контакт и позицията на жената в него. У нас съществува едно погрешно схващане, че сексът се изчерпва с оргазма при мъжа. В този случай ролята на жената се свързва с посредническата й функция, за да може процесът на свършване да се достигне по-бързо. Оттам й погрешното схващане, че тя е длъжна да ви духа, а вие на нея не.

    Аз обичам да правя свирки. Харесва ми да гледам как доставям удоволствие на мъжа, с който съм. Обичам да експериментирам и да усещам, че той ме благославя наум заради това. Убедена съм, че не съм единствената. Идеята ми е, че и да не си кажете, че искате, жената сама знае. Ако първата й реакция по време на любовната игра не е да ви го налапа, това не означава, че няма намерение да го направи след 5 минути. Излишното пришпорване под формата на слагане на ръката й „там“, нежно побутване на главичката й надолу, или направо директното рекване убиват всякакво желание. Е, не че го убиват, но факта, че сте попречили на нейната собствена инициативност е доста дразнещ.

    Всяка жена си има маниер на правене на свирка. Някои направо настървено се нахвърлят върху гордостта ви, други обичат да ви дразнят като бавно слизат надолу без да пропускат да целуват всяка част от тялото ви. Ако я врънкате още от самото начало сами може да се лишите от чувствено изживяване, която тя е била запланувала така или иначе.

    Е, има и жени, които не се сещат или пък са доста неопитни в това, което правят. Тогава е разрешено да сте по-краен. Но преди да си позволите да й кажете „Хайде!“ или как точно да го прави, й дайте малко време. Не можете да разберете как ще се справи една жена още докато ви пипне. Дайте й достатъчно време да набере инерция, а не още в първия момент да си пускате претенциите как и къде да ви докосва. Това, освен че дразни, убива въображението, което тя иска да вложи и от което вие може да сте по-облагодетелстван.

    Когато някой ме кара насила, това ме влудява. Обикновено на инат се дърпам, защото мразя някой да ми казва какво да правя. Ако пък се съглася, не влагам толкова от себе си, а правя свирка за отбиване на номера. Много ми е смешно като започнат да ме молят. Хем ми е смешно, хем жалко. Когато им стане, мъжете са непособни да мислят за нищо друго, освен за собственото си удоволствие.



    Разберете, че жените са ви точно толкова длъжни, колкото и вие на нас. А колко пъти ви се е случвало жена да ви тласне към интимните си части? Май не много често. Просто ние сме по-тактични. Въпреки че вие по-рядко се сещате, че и на нас ни е хубаво като ни докосвате там.
    Така че, не подценявайте удоволствието на жената. Ако тя е доволна, ще ви се отблагодари.

    И накрая, за да обобщим женското мнение от редакцията на онлайн списанието за мъже MenBG.com стигаме до заключението:
    Колкото и добра да е стоката ви, не я бутайте сами. Оставете потребителят да я оцени сам. Ако ви предложи ниска цена, която не ви удовлетворява, то тогава вече може да се пазарите.

      Similar topics

      -

      В момента е: Съб Май 11, 2024 7:49 pm