Humor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Humor

Сайт за забавления

Latest topics

» Kоварен СЕКС въпросник :)
За секса с дебели жени. EmptyПон Мар 03, 2014 5:10 am by SweetDreams

» Бъдете честни(за момчета)
За секса с дебели жени. EmptyСъб Мар 24, 2012 9:48 am by 13579

» Всички марки коли!
За секса с дебели жени. EmptyСъб Яну 22, 2011 5:18 am by killerkux

» Мисли за приятелството
За секса с дебели жени. EmptyСъб Яну 22, 2011 5:16 am by killerkux

» В какво училище учите?
За секса с дебели жени. EmptyСъб Яну 22, 2011 5:09 am by killerkux

» Мистични същества - игра
За секса с дебели жени. EmptyСъб Яну 22, 2011 4:56 am by killerkux

» Човешкото тяло (ЕНЦИКЛОПЕДИЯ)
За секса с дебели жени. EmptyВто Яну 04, 2011 7:52 am by Гост

» Покана за уика форум
За секса с дебели жени. EmptyВто Дек 28, 2010 7:48 am by kaela

» Силата на човешката психика - по-силна от всичко!?
За секса с дебели жени. EmptyСря Юни 16, 2010 3:29 am by Гост


    За секса с дебели жени.

    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 За секса с дебели жени.

    Писане  zay4e Нед Дек 30, 2007 2:13 am

    За секса с дебели жени. Fat_sex Чудили ли сте се какво е да спиш с дебела жена? Сигурно мисълта за това отвращава повечето от вас. Е, аз ще ви кажа какво е... Случи се една вечер отдавна. Разбира се, бях приел доволно количество алкохол, иначе надали щях да си го причиня.
    В главата ми непрестанно бушуваха мисли, че не бива да изневерявам на принципите си, но върви обяснявай на пиян човек.
    Сега, като се замисля, си спомням, че постоянно ми се въртеше в главата едно изказване, което толкова често съм чувал, че в съзнанието ми то се е загнездило едва ли не като поговорка- дебелите жени правят невероятен секс, защото го правят така, като че ли ще им е за последно... Май тази сентенция беше основното, което ме тласкаше напред и напред, на фона на разумa ми, който отчаяно пищеше: „Не, Не“.

    Не, ама Да.
    Сексът , като цяло, е интимно изживяване- чувствено и емоционално. Тази пухкава мацка в леглото ми ме обгради с толкова нежност през цялата вечер, че чак акълът ми не го побираше. Беше и страстна, и нежна, и доста се стараеше да ме задоволи. Очевидно е, че беше професионалистка. „Сигурно не и се случва много често“- си мислех, доколкото мисленето протичаше като някакъв процес в горната ми глава.
    Съществува и друго схващане, особено тиражирано сред мъжете, че дебелите жени са много тесни. Нямах търпение да разбера дали е така по време на цялата любовна игра. Ако щете ми вярвайте, но определено си беше доста тесничко момичето, не само в началото, но и през цялото време. Наблюдавах я с особен интерес – не изглеждаше да я боли, а напротив. Това пред мен беше някакъв утроен вариант в размери на идеала ми за жрица на любовта. Сещам се, че бясно препускаха из главата ми тогава някакви заключения, които сега мога да синтезирам в няколко извода за дебелите жени.
    - дебелите жени никога няма да ти откажат секс, ако си го поискаш
    - дебелите жени сами те преследват и са доста настоятелни
    - ако и пуснеш, дебелата жена може да те докара до върхови изживявания
    - дебелата жена определено прави секс като за последно и доста се старае
    - дебелите жени са тесни, вероятно заради самите тлъстини, които дават отражение и там
    Мислех си, че на сутринта няма да имам сили да я погледна, но, за мое учудване, нея въобще я нямаше. Добре беше направила. Така само спомена от приятно изживяната вечер оставаше и сблъсъкът с реалността на утрото нямаше да помрачи деня ми. Почувствах се като егати гадняра! Какво ли му е на момичето, да бяга от легло на легло, да не се чувства сигурна как ще гледа мъжът на нея, когато сутрин отворят очи прегърнати. Сигурно много пъти е ставала свидетел на ужасени физиономии, щом сега бе решила да се измъкне така тихо. Колко ли такива като мен, че и по-лоши е успяла да прелъсти?
    Скоро споменът за нея избледня и с един приятел стана дума за секса с дебелани. Той също бил пробвал, но тази, с която бил, хич не я бивало, и ако не били големите й гърди, въобще нямало да се стигне до полов контакт.
    Е, в такъв случай, май стигаме до пропукване в теорията. В крайна сметка излиза, че всяка монета има две страни. Дали на теб ще се падне ези или тура е въпрос на късмет. Така че, ако си решил да пробваш някоя дебелана само, защото „сигурно ще е много добра“, може и да се разочароваш. А и тези жени не са опитни зайчета все пак.
    Моето златно правило е: Пробвай, ако много те изкефи, или й пусни, ако е много настоятелна. За мен вече важи и за пълничките, и за слабите.

      Similar topics

      -

      В момента е: Съб Май 11, 2024 1:28 am