Humor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Humor

Сайт за забавления

Latest topics

» Kоварен СЕКС въпросник :)
7 грешки в леглото, които никога не трябва да допускате EmptyПон Мар 03, 2014 5:10 am by SweetDreams

» Бъдете честни(за момчета)
7 грешки в леглото, които никога не трябва да допускате EmptyСъб Мар 24, 2012 9:48 am by 13579

» Всички марки коли!
7 грешки в леглото, които никога не трябва да допускате EmptyСъб Яну 22, 2011 5:18 am by killerkux

» Мисли за приятелството
7 грешки в леглото, които никога не трябва да допускате EmptyСъб Яну 22, 2011 5:16 am by killerkux

» В какво училище учите?
7 грешки в леглото, които никога не трябва да допускате EmptyСъб Яну 22, 2011 5:09 am by killerkux

» Мистични същества - игра
7 грешки в леглото, които никога не трябва да допускате EmptyСъб Яну 22, 2011 4:56 am by killerkux

» Човешкото тяло (ЕНЦИКЛОПЕДИЯ)
7 грешки в леглото, които никога не трябва да допускате EmptyВто Яну 04, 2011 7:52 am by Гост

» Покана за уика форум
7 грешки в леглото, които никога не трябва да допускате EmptyВто Дек 28, 2010 7:48 am by kaela

» Силата на човешката психика - по-силна от всичко!?
7 грешки в леглото, които никога не трябва да допускате EmptyСря Юни 16, 2010 3:29 am by Гост


    7 грешки в леглото, които никога не трябва да допускате

    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 7 грешки в леглото, които никога не трябва да допускате

    Писане  zay4e Нед Дек 30, 2007 2:09 am

    7 грешки в леглото, които никога не трябва да допускате Sex_gre6ki Сексът е нещо, което правим свободно. Наслаждаваме му се колкото и когато пожелаем без да поставяме правила и норми. На един мъж не би трябвало да му е трудно да възбуди една жена, стига да иска.
    Все си мисля, че на човек трябва да му идва отвътре да знае как да се държи и какво да прави, когато прави секс с партньорката си. Уви... Убеждавам се, че на някои мъже правенето на любов трябва да им се обяснява като задачите по математика.
    И за да спестя разочарованието на много жени, искам да ви обясня няколко теореми и аксеоми, които да запомните за следващите ви сексуални подвизи.
    На някои от вас тези съвети може да им се сторят смешни, за което лично ги поздравявам. Само че, повярвайте ми, има мъже, за които са изцяло непонятни. И това може да е приятелят ви, който редовно се хвали колко много жени е минал и колко велик любовник е. Не му вярвайте, докато не чуете женското мнение.
    Приемете следните съвети като личен коледен подарък от мен!

    Докосвайте жената „там”. Дори ми е абсурдно да уча някой на подобно нещо, но се уверих, че много мъже се нуждаят. Няма никакъв шанс жената да се възбуди, ако не я галите и стимулирате по интимните части. Не знам как някои мъже започват да правят секс, проникват, свършват и дори не са пипнали с пръст жената между краката й. Представете си обратното и ще се уверите колко е неприятно.
    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Re: 7 грешки в леглото, които никога не трябва да допускате

    Писане  zay4e Нед Дек 30, 2007 2:09 am

    7 грешки в леглото, които никога не трябва да допускате Sex_gre6ki_2Съблечете жената изцяло. Оставена по сутиен и боди, пренебрегнати в бързината, жената се чувства като „нещо с дупка“. Окажете необходимото внимание на цялото й тяло, направете комплимент на гърдите и фигурата й. Една приятелка ми беше споделила за мъж, който дори не понечил да махне бикините й. Чувството е меко казано унизително.
    Съблечете се и вие – ИЗЦЯЛО. Мисълта за мъж по чорапи или тениска докато прави секс е доста антисексуална. А като ми се случи на живо, ми се ще да се облека и да избягам надалеч. Затова запомнете - долу дрехите и горе ... знаете кое.
    Контактувай по време на секс. Не е достатъчно само да се движиш и да се получава търкане между половите ви органи. Жената има нужда от нежност, ласки, целувки, прегръдки по време на акта. Все пак тя не е секс-кукла, а жив обект и е добре да не го забравяте.
    Не си просете сами орална любов – Когато някой мъж започне да ми бута главата или ръката към порасналата му гордост, ми се ще да го захапя там, вместо да съм нежна. Запоменете, че жената трябва да пожелае да ви прави орална любов, а не да се чувства като принудена.

      Similar topics

      -

      В момента е: Съб Май 11, 2024 1:12 am