Humor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Humor

Сайт за забавления

Latest topics

» Kоварен СЕКС въпросник :)
Как да разбера дали съм лесбийка... EmptyПон Мар 03, 2014 5:10 am by SweetDreams

» Бъдете честни(за момчета)
Как да разбера дали съм лесбийка... EmptyСъб Мар 24, 2012 9:48 am by 13579

» Всички марки коли!
Как да разбера дали съм лесбийка... EmptyСъб Яну 22, 2011 5:18 am by killerkux

» Мисли за приятелството
Как да разбера дали съм лесбийка... EmptyСъб Яну 22, 2011 5:16 am by killerkux

» В какво училище учите?
Как да разбера дали съм лесбийка... EmptyСъб Яну 22, 2011 5:09 am by killerkux

» Мистични същества - игра
Как да разбера дали съм лесбийка... EmptyСъб Яну 22, 2011 4:56 am by killerkux

» Човешкото тяло (ЕНЦИКЛОПЕДИЯ)
Как да разбера дали съм лесбийка... EmptyВто Яну 04, 2011 7:52 am by Гост

» Покана за уика форум
Как да разбера дали съм лесбийка... EmptyВто Дек 28, 2010 7:48 am by kaela

» Силата на човешката психика - по-силна от всичко!?
Как да разбера дали съм лесбийка... EmptyСря Юни 16, 2010 3:29 am by Гост


    Как да разбера дали съм лесбийка...

    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Как да разбера дали съм лесбийка...

    Писане  zay4e Съб Дек 29, 2007 8:33 am

    Как да разбера дали съм лесбийка...

    Как да разбера дали съм лесбийка... 2

    През ученическите си години всяко момиче изживява различни емоции. Това е периода, в който се сблъскваш в нещата, които до сега не си обмисляла. В тези години тялото ти се развива най-бурно, за да станеш жена. Започват първите любовни трепети и сексуални желания. Виждайки повечето ти приятелки как говорят и фантазират за момчета ти ставаш част от тази "игра".

    Първият показател, че ти си лесбийка е това, че теб те вълнуват и привличат момичета, а не момчета. Разбира се, това не е определение за сексуалната ти ориентация, защото ти сама трябва да усетиш какво желаеш. Жени, които се чувстват добре с мъже и жени са бисексуални, а лесбийката е жена, която харесва и желае да е само с жени и мъжете ги приема само като приятели и познати.

    Много често се получава така, че имаш моментно желание към мъже, а след това искаш да си само с жени. Периода на тийнейджърските години е точно за това - да се развиеш физически и емоционално. Това е времето, в което ставаш жена, чертите на характера ти се определят и през същото това време разбираш, с кои от двата пола се чувстваш добре.



    Аз самата до преди 14 годишна възраст бях привлечена от момчета,но усещах, че не съм щастлива. В началото мислих, че не съм попаднала на подходящия човек, който да ми създава тръпка. На около 15-16 годишна възраст усетих, че жените ме привличат като магнит. Тогава почувствах първата си емоционална и физическа тръпка и разбрах, че съм лесбийка. Трябваха ми около 1-2 години, за да се възприема такава. От тогава приемам мъжете за даденост, а жените за обект на желание и съм щастлива от този факт. Най-важното е да си такава каквато искаш да бъдеш и да не живееш нечий друг живот.Разбира се, ти можеш да опиташ и с двата пола, за да разбереш кое те привлича истински, но истината можеш да я откриеш в сърцето си.

    Ако разбереш, че си лесбийка не се плаши, защото това не е грях и не е нещо лошо. Нормално е в началото да ти се вижда страшно, но с времето ще разбереш, че не е така, защото в развитите страни това е съвсем нормално.

    Запомни, че не е нужно да се мазниш на момчетата, за да не те помислят и упрекнат, че си лесбийка - просто бъди недостижима и няма да се досетят :-)

    Когато си наясно със себе си всичко ще ти е по-лесно и даже ще се забавляваш:-)

    Защо си лесбийка? -Никой няма отговор на този въпрос както и на въпроса -защо мъж и жена трябва да са заедно? Дали някой ден ще бъде прието нормално да си лесбийка -незнам, но ние с теб имаме живот и трябва да го изживеем пълноценно!

      В момента е: Пет Май 10, 2024 3:51 am