Humor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Humor

Сайт за забавления

Latest topics

» Kоварен СЕКС въпросник :)
Вig Brother EmptyПон Мар 03, 2014 5:10 am by SweetDreams

» Бъдете честни(за момчета)
Вig Brother EmptyСъб Мар 24, 2012 9:48 am by 13579

» Всички марки коли!
Вig Brother EmptyСъб Яну 22, 2011 5:18 am by killerkux

» Мисли за приятелството
Вig Brother EmptyСъб Яну 22, 2011 5:16 am by killerkux

» В какво училище учите?
Вig Brother EmptyСъб Яну 22, 2011 5:09 am by killerkux

» Мистични същества - игра
Вig Brother EmptyСъб Яну 22, 2011 4:56 am by killerkux

» Човешкото тяло (ЕНЦИКЛОПЕДИЯ)
Вig Brother EmptyВто Яну 04, 2011 7:52 am by Гост

» Покана за уика форум
Вig Brother EmptyВто Дек 28, 2010 7:48 am by kaela

» Силата на човешката психика - по-силна от всичко!?
Вig Brother EmptyСря Юни 16, 2010 3:29 am by Гост


    Вig Brother

    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Вig Brother

    Писане  zay4e Съб Дек 29, 2007 7:29 am

    Вig Brother



    Вероятно засега е точно тук мястото, където да се спомене, макар дори и да не е личност, а може би да го нарека явление! Искам да благодаря на човека, който ме подсети за тази темичка! Да явление на всеобщата истерия и жажда за повече простотия и уеднаквяване на хората, живота, битието и въобще всичко...! Ако някой още не е разбрал за какво иде реч сега го назовавам-Големият Брат или по-яко да се каже по западно му Биг Бродер!
    Да хора, беснейте от радост, блъскайте празните си главички в мивката в банята, изгризете веничките си и всичко това от неимоверна радост и щастие, защото световно известното ШОО Биг Бродер е вече и в българско!??!?! ЙЕЕЕЕЙЕЙЕЙЕЙЕЙЕЕЕЙЙЕЙЕЙЕЙЕЙЕЙЕЙ!
    Аспекти за дискутиране бол! Не знам, дали защото в рекламирането му беше силно застъпено това, че е СВЕТОВНО ИЗВЕСТНО или че МИЛИОНИ ХОРА ВЕЧЕ МУ СЕ РАДВАТ или просто защото нашите сънародници (и за жалост повечето от младите) са си прости и искат да са все повече от масата, от цялото, от стадото?!
    Не е изненадващ интересът към тая манипулативна идиотия! Че кой няма да му хареса такъв живот, представен по тоя начин? Както казваше бившият ми учител по химия, макар и грубо да звучи - "Ядеш,сереш и ебеш"! Ми да! Какъв по-хубав живот! Е, да вярно, малко като животни излиза че сме, но какво пък. Първо е яко, второ е много яко и трето кой съм аз, че да променям нещата, а не да се пусна по течението?! И наистина Биг Бродер (ББ) наистина е една мини зоологическа градина за хомо сапиенс! Не се и опитвайте да го отричате! Какво друго е това, когато ти казват, какво да правиш, а ако го свършиш така че да задоволиш ВВ, получаваш храна и одобрението на господаря (потупване по рамото или поощрително три моркова и един картоф)! Ако не ББ ще те напляска много лошо по дупето? Какъв човек е този, а такива са или поне стават тези, които идат в ББ, който не мисли с главата си, а му казват, как да мисли? Това не е човек...това не е живот!
    Чух отнякъде, че в Германия вече има цели селца ББ. Там хората заминавали доброволно и завинаги...Не знам 100% дали това е истина, но ако засега не е, много скоро ще стане! Кой не иска друг да поема отговорността вместо него и всичко останало, както става в ББ, а ББ общо взето да се превърне в Бог и разбира се, като такъв да се превърне в негов съдник и управляващ живота му, мислите и психиката му?!
    Да звучи гадно, но малко го разбират, а на хората им харесва...
    Лошо е наистина, че хората харесват и гледат това чудо ББ. Е, да тук трябва да вметна, че дори и да не са искали да го гледат някои хора, просто е нямало начин, защото го даваха непрекъснато по доста телевизии и се тръбеше във всякакви медии (вестници, списания, радия, други телевизии..) почти и само за него ако не всеки, то поне през ден! Да не говорим колко парички изкараха тези хора от SMS-и...
    И ако все още някой не вярва, че това ШОО е толкова популярно, гледано и харесвано, мога само да кажа, че в анкета на НТВ на въпроса, кое е най-важното събитие за 2004г., хорицата са казали: 1. трагедията в р.Лим. 2. Биг Бродер 3. влизането ни в НАТО!!! Е, догодина се надявам ББ да е на първо място!
    Та така, дотук с жалкия ми опит за анализ на туй чудо ББ.
    Кой ял, ял, кой пил, пил. Време е да се събудим и да се отърсим от всичкия боклук, не само от ББ, но и от него!! Хора събудете се, защото скоро няма да имате тази възможност повече!


    Г.Рачев

      В момента е: Чет Май 09, 2024 6:38 pm