Humor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Humor

Сайт за забавления

Latest topics

» Kоварен СЕКС въпросник :)
love sms bg EmptyПон Мар 03, 2014 5:10 am by SweetDreams

» Бъдете честни(за момчета)
love sms bg EmptyСъб Мар 24, 2012 9:48 am by 13579

» Всички марки коли!
love sms bg EmptyСъб Яну 22, 2011 5:18 am by killerkux

» Мисли за приятелството
love sms bg EmptyСъб Яну 22, 2011 5:16 am by killerkux

» В какво училище учите?
love sms bg EmptyСъб Яну 22, 2011 5:09 am by killerkux

» Мистични същества - игра
love sms bg EmptyСъб Яну 22, 2011 4:56 am by killerkux

» Човешкото тяло (ЕНЦИКЛОПЕДИЯ)
love sms bg EmptyВто Яну 04, 2011 7:52 am by Гост

» Покана за уика форум
love sms bg EmptyВто Дек 28, 2010 7:48 am by kaela

» Силата на човешката психика - по-силна от всичко!?
love sms bg EmptyСря Юни 16, 2010 3:29 am by Гост


3 posters

    love sms bg

    vikence_pilence
    vikence_pilence
    member
    member


    Брой мнения : 42
    Age : 33
    Registration date : 21.12.2007

    123123 love sms bg

    Писане  vikence_pilence Чет Дек 27, 2007 1:30 am

    .
    Ti si tragna,vze ot mene vsi4ko.Ti poiska svoita svoboda,v tozi mig razbrah 4e te obi4am,no neznaq ti dali razbra!
    .
    Obi4ai me silno i veren budi topline v studenite no6ti i dni, syrcetoo mi ci9alo ti go vzemi I liubime liubi..

    Riskuvym d ate imam za6toto znam 4e riskyt si zaslujava.

    Dori I dyle4 ot men, ti ne napuska6 mislite mi.

    Jivotyt ne e lessen i nikoga nqma da byde, no ti ima6 I edin ot tiah I tova sym az!

    Ako vinygi olu4va6 celta tq ili e prekaleno goliama ili pekaleno bilzo.

    Kogato izbere6 da ne pravi6 izbor, pravi6 izbor, za6toto izbira6 da ne pravi izbor!

    Moje li da te snimam, kolekcionirym prirodni betstviq!

    Kyde si obi4 moq, surceto mi trepti, ela I celunime, predi da izgori.

    Obi4am te ne kriq, ustnite ti 6te izpiq kato grozdova rakiq.

    Edno pti4e mi pro6epna, 4e mi izpra6ta6 mnogo celuvki, no ne razbrah dali s ezi4e ili bez? Ela da mi poakje6 kak!

    Moje6 da mi svali6 bluzata, moje6 da mi svali6 I pantalonite, daje moje6 dami svali6 i pra6kite, no molqte ostavi 6tipkite na prostora.

    Iskam d ate vidia, iskam da po4ustvam moeto golo tqlo do teb, da vlezna nejno v teb I da se toplim ciala ve4er maioa mila pijamke..

    Otnovo ti kazvam obi4am te I nejno te molia obi4ai me!

    Ako smqta6, 4e si postoqnno v mislite mi, 4e 6te napraviq vsi4ko za teb, 4e 6te zagubia i… 4e te obi4am – togava syjeliavam no si prav.

    Ako ti pi6a sms, 6te si igraia s mislite ti, ako ti se obadq 6te si igraia s 4uvstvata ti, ako te vidia 6te si igraia s tqloto ti.

    ti se promukna prez prozoreca I ciala no6t ne me ostavi da spq. Celuva6e me strasno 4ak do bolka. No nakraia te hvanah, malko glupavo komar4e.

    Ako e vqrno, 4e kogato 4ovek umira, vijda nai –krasivite migove ot jivota si , triabva lid a umra za d ate vidia!

    Du6ata mi ne e pyteka da mine6 I da si zamine6. Du6ata mi ne e kamina – da se stopli6 I da si otide6. Du6ata mi e boji hram - vleze6li , ostava6 tam!

    Kak moje6 da kaje6 na dujda da ne vali, sled kato ima oblaci? Kak moje6 da kaje6 na listata da ne padat kato ima viatyr? Kak moje6 da mi kaje6 da ne se vliubvam, kato sy6testvuva6 ti!

    Ot kogato te sre6tnah sym 4ovek bez syrce… Az li ti go dadoh, ti li mi go vze – no neznam, no te molq pazi go dobre za6toto to bie za teb!

    Puls -200, kryvno- 190 na 190, du6evno systoianie pulna skryb, koncentracia – nikakva, kopnej- neizmerim..rezultat- niamam 6ansove bez teb!

    Ti si po4ti vsi4ko hubavo na tozi svqt! Edintvennoto hubavo ne6to, koeto ne si e 4e ne si moi!

    Ot o4ite mi kapqt sylzi za6toto ne vijdat tvoite. Rycete mi sa prazni, za6toto net e pregry6tat. Usnite mi sa studeni, za6toto ne dokosvat tvoite. Syrceto mi e razbito, za6toto ne si do men!

    4uvstvam se adski zle. Ne sym bolna ot 6arka, nito ot grip. Aspirinyt nqma da mi pomogne, za6toto ne me boli glava! Mnogo e seriozno – lipsva6 mi!

    Purviqt pyt kogato te vidqh, se strahuvah date dokosna. Purviqt put kogato te dokosnah se srtahuvah date celuna. Purviqt pyt kogato te celunah se strahuvah d ate obikna. Sega kogato te obi4am se strahuvam da nete zagubq.

    Kriq sylzite si, kogato spomenavam imeto ti. No priznavam ti – ne su6testvuva drug 4ovek, na koito da lipsva6 tolkova mnogo!

    Za sv. Valentin iskam da ti podaria ne6to milo, ne6to sladko, ne6to seksi, no displeia ti e prekaleno maluk da me pobere, zatova ela da si polu4i6 podaryka!

    Ako na denq na vliubenite jelae6 eroti4en masaj natisni 1 za nejnost I romantika, 2 za liubov 3.. za vsi4ko naberi moia nomer.

    Ezikyt mi te iska , tqloto mi te jelae ako ti stiska ela da si po igraem…

    Neka namerim sili v sebe si da iztarpim onezi neshta koito ne moga da promenq smelost da promenq onezi koito moga i madrost da razlicha ednite ot rugite!!!

    V jivaota pytishta mnogo i nisto edin ne lek,no nai truden i putqt da stanesh CHOVEK!!!

    Jivei dnes zashtoto vchera nqma da se varne i utre moje da ne diode!

    Kogato tichash v prespi ot snqgi vqtarat bruli liceto ti ti poglejdash nazad i se pitash shte namerq li otnovo pytqt si shte namerq li pytqt si nazad!!

    Jivota e hubav kati na kino...V romana e prostmo mechata no vgledash li se v nego otblizo shte vidish,che toi e borba

    I vremeto teche teche kate rekajivota otminavaotmina va no....sadba!Sadbata e choveshka chovekyt e tvori tvorbata si ostava ..ala chovekyt chovekyt ne!!!

    v tumneshto progovoei v men sas hubav glas,toi mi kaza sas neq ti badi i sas sarce q obikni

    kogarto nata nosht izgree lunatashtasliv e onzi koito znae,che neide tam na zemqta za nego misle i mechtai!!!

    da obichash ne e prosto duma,da obichash ne e shega.Da iskash nqkoi e izkustvo,no po golqmo e izkustvoto da zapazish i sahranish lubovta!!!

    obicham te ne zashtoto si mi navik.obicham te ne zashtoto ima nujda ot teb,obicham te zashtoto si istinska i nepovtorima!!!

    Lubovta e da imash nebeto,a da iskash samo edna zvezda! Da imash moreto,no da iskash kapka voda! Da imash celiq svqt,a da iskash samo eDin chovek!!!

    В една зимна, студена, безлюдна нощ вървяли по пътя трима странника. Някъде далеч видели светлинка. Скоро стигнали до една къща и почукали на вратата. Отворил им стопанинът и попитал:
    — Кои сте вие?
    — Здравето, любовта и богатството. Пуснете ни да пренощуваме.
    — Съжалявам, но у нас има само едно свободно място. Ще отида да се посъветвам със семейството, кого от вас да пусна.
    Болната майка казала:
    — Хайде да пуснем Здравето.
    Дъщерята предложила да пуснат Любовта, а жената - Богатството. Докато те спорили, странните пътници изчезнали.
    Нека през Новата година в къщите ни да има място за Здравето, Любовта и Богатсвото.

    .живей сега , усмихвай се сега , радвай се на това , което имаш днес и се бори за онова , което искаш да имаш утре , защото колелото на живота се върти не назад и не спира при "вчера”

    Az moga da ne ti govorq veche,moga da si trugna,moga imeto ti da ne izricham no razbirash li ne moga da spra da te obicham!!!

    Ako obi4a6 bogatite ne me obi4ai za6toto ima po bogati ot men. Ako obi4a6 krasivite ne me obi4ai za6toto ima po krasivi ot men Ako obi4a6 tezi koito te obi4at obi4ai me za6toto niama drug koito da te obi4a pove4e ot men.

    liobovta e 4ustvo,sexat e iskustvo,no ne vseki gi umee,za da gi vladee

    Има любов студентска: когато има с кого, има с какво, но няма къде.
    Има любов несподелена: когато има къде, има с какво, но няма с кого.
    Има нещастна любов: когато има къде, има с кого, но няма с какво.
    Има любов философска: когато има къде, има с какво, има с кого, но защо?

    Слабите жени изпитват страст към силни мъже.
    Силните мъже изпитват страст към женските слабости

    Известно е, че когато Господ правил жените, във всяка поставил по една бучка захар, а само в една от тях сложил две. Оттогава всички мъже търсят онази жена, в която бучките захар са две.

    Кой как обича?
    Готвачът - топло; пожарникарят - пламенно; фотографът - моментално; сладкарят - сладко; адвокатът - красноречиво; огнярът - горещо; счетоводителят - пресметливо; студентът - платонично; спринтьорът - стремително; лекарят - смъртно; лудият - безумно, а глупакът като мен обича вярно и силно.

    Ти си като роза красива, но с разлика една, че зиме розата увяхва, но не и твойта красота!

    Ако някой докосне слънцето с парченце лед, то той те обича повече от мен! Твоята лун

    Обичам те през ледове и бури! Обичам те през огън и вода! Сърцето ми до край е твое, до край - дори и след смъртта!

    Ако беше сълза, щеше да си в очите ми, ако беше цвете щеше да си в ръцете ми, но ти си човек и се намираш в сърцето ми!

    Ако бях птица, щях да пея за теб! Ако бях поет, щях да пиша за теб! Но не съм нито поет, нито птица, а съм момчето, което те обича!

    "Едно ти никога не забравяй, едно ти винаги помни, че някъде далеч в безкрая едно сърце за теб тупти!"

    " От всичко се отричам,от живота си дори,ако някого обичам,знай това си ти!"

    "Цял ден си пея и си сричам само,само теб обичам!"

    Не питай защо те обикнах още от първия ден, а питай ако те загубя,какво ще стане с мен!"

    "Всеки малък иска да стане голям.Всеки голям иска да стане още по-голям,а всеки още по-голям мечтае да стане като теб!ОТЛИЧНИК"

    "На каквото и да ти приличам, знай че много те обичам!"

    Някъде има ръце, които искам да докосна, някъде има очи, които искам да видя, устни, за които мечтая.Има човек,с когото искам да бъда на Свети Валентин!

    Обичта тревожна. Измамливо сърце. Тръпката остави. Ритъмът схвани. Милувката грабни. Душата мълчи. Мигът хвани – влюбен бъди!

    Искам устните ти по мен, искам плътта ти от сатен, искам да слеем влажността, искам танц от голота, искам те още на мига!

    Ако се чудиш кво да правиш в този ден, що не вземеш да се влюбиш в мен? Аз пък, още щом те зърна, тъпкано ще ти го върна!

    Кристалните отблясъци на любовта заслепиха света ми. Превърнаха душата ми в овъглена звезда...едва забележима в хаоса от чувства ... обичам те!

    Исках да бъда част от теб, да се промъкна между ударите на сърцето ти. Днес аз съм ритъмът на сърцето ти и самия теб повече от всякога. Обичам те!

    Обичам да ме обичаш както ти обичаш!

    Когато си мисля за теб изгарям,ела да ме угасиш!

    Целувала ли те е снежинката...? И виждала ли си тя как става на сълза? И аз бих искал така да те целуна, но се страхувам да не те загубя!

    "Като БЕЙЛИС сладка,като ШАМПАНСКО прекрасна, като ДАМПЕЛ истинска, като ТЕКИЛА страстна - ДА, това си ти за мен!"

    Обичам те, защо да крия? Обичам те, нима това е грях? Дори пред всички да отричам, ОБИЧАМ ТЕ, откакто те видях!

    Днес е светъл ден за нас, скоро ще настъпи час, в който ще те изтезавам шумно - ще те любя парещо и неразумно!

    Тази вечер, около 12 часа ще бъде извършено престъпление. Извършител – АЗ, жертва – ТИ. Мотив – СТРАСТ. Бъди точен, ако ти стиска!

    Един красив балон, в ръцете на пикантен слон, те чака скромно у дома - ела да ти го подаря! :)

    В живота срещнах те случайно и влюбих се във теб безкрайно, ще те обичам няма и съмнение, да те забравя нямам намерение!

    Ако можеше да знаеш как във теб се вричам!? Ако можеше да знаеш как сълзите ме се стичат!? Ако можеше да знаеш колко те обичам!?

    Усещаш, че литваш – тя дава крила. Най-светлото чувство навярно е тя. За нея си вечно готов – навярно това е Любов!

    За мен живота значат две очи, едно усещане за мъж по моите пръсти, за мен живота значиш само ти, във храма на сърцето ти се кръстя!

    Снощи под небето славно, с тебе беше ми забавно - свих си хиляди звезди, една от всички беше ти!

    Ти си моето сладко опиянение. Ти си моето наказание. Ти си моето минало. Ти си моето настояще. Обичам те! Бъди моето бъдеще!

    В тази нощ любовна и толкова греховна, я ела под моето одеало да ти покажа облачето бяло!

    Влюбен ли си ти, не зная, но аз изгарям в любовта за тебе всяка нощ мечтая да слеем тяло и душа!

    Красива нощ. Една звезда.И мисли сладострастни ме опиват, че точно тук, сега, в тази тъмнина, телата ни в едно се сливат. Ела в тъмното, ела!

    Очите ти блестят ли в този ден? Коя искра е там за мен? Не пламък, от пожар ще се разтърсиш, ако моя огън ти потърсиш!

    Сън ли си или мечта, загадка, отговор и тайна?-не зная. Но ме плени с кристална красота, душевност чиста и сияйна.

    Любов моя, искам да ти кажа: лежиш ми на сърцето, като свиня на шосето!

    О-чаквам те Б-оязливо, И-скам те, Ч-аровнико! А-ко М-ожеш, Т-ази вечер Е-ла!

    Ако беше кръстословица, аз щях да съм Къци, но ти си голям джакпот в шоу, а аз те спечелих завинаги! Обичам те съкровище!

    Амур обстрелва ми сърцето от засада, пиянството краката ми плете, с блуждаещ поглед търся аз наслада-с любовни ласки чакам да ме оковеш!

    Не се чуди, че тъпо гледам-изгубих си ума по теб.Но мисъл мене ми не требе, за да те обичам-с оголено сърце,след теб по пясъка ще тичам!

    Въздишка от типа ВАЛЕНТИНКА-Въх,Ай,Леле,Егати Начи Тъй Изведнъж,Неочаквано ме Катурна Амуря-пристигна за вас от анонимен обожател!

    Ергенче, мори, юбаво, я сипни ми бензинче, та при теб кат дизел да довадя - да довадя ,огън от любов да ти накладя!

    Сълзи се спускат по моето лице, а душата ми мълчи. Защо? - защо те обича, а не може да го изрече. Затова тя ти пише и без думи ти казва ОБИЧАЙ МЕ и ти!

    Мълчи! В очите ми се вгледай ти и ще откриеш моята измяна. Така е по-добре, мълчи! Мълчи, когато, моя обич, теб те няма!

    Аз съм твойта валентинка,ти си моята половинка.Пред Мтел есемесно се заричам вечно да те обичам!

    Честит Свети Валентин! Повече усмивки на лицето, парички в портмонето и любов в сърцето!

    Ако можех да рисувам-да те нарисувам, ако можех да пиша-да те опиша, но тъй като не мога ще те нацелувам моя Мона Лиза-Дулсинея на моя живот!

    За света може да си един, но за някого ти си света!
    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Re: love sms bg

    Писане  zay4e Съб Дек 29, 2007 4:45 am

    Малиии..., като се сетя, колко си секси, колко си сладка,
    направо ми се вдига...кръвната захар!

    Къде си ти във този миг? Аз съм с мисълта за теб!
    Можеш ли да бъдеш с мен в моя сън и моя ден!

    Обичаш ли ме ти, SMS ми изпрати, и не ми паси трева,
    докажи си любовта!

    Тататататата! - вие току що бяхте обстрелян с любовни стрели
    от Влюбен Дилов-син!

    Бог създал ангелчета и ги сложил в Рая, но едно от тях било толкова красиво,
    че другите го бутнали на земята, много ли се удари, мило?

    Мислиш ли понякога за мен, за приказката ни красива?
    Дали ще се повтори онзи ден? Лобов?-без теб е просто дума...сива...

    Целувката ти пареща усещам, ухаеща на нощен бриз. И този ден с очакване посрещам,
    да бъда личен твой сюрприз!

    Попивам те с поглед и с устни рисувам, жадувам греховно днес с теб да празнувам!

    Обичам сладките ти устни, на прасковата дали аромат. Не !Няма плодове тъй вкусни...
    Обичам целия ти свят!

    Обичам те и в розовата нежност на раждащата се зора.Обичам те безкрайно,
    безнадеждно - ела с мен в света на любовта!

    Душата ми е струна нежна, а тялото ми гъвкав лък. Соната дари ми вълшебна!
    Ти свири...аз ще слушам без дъх!

    Да обичаш и да бъдеш обичан - игра най-красива. Бъди ми съперник-днес е турнира!

    Пиша ти,защото те обичам!Виж само,колко хубаво звучи!Но истинската хубост е,
    когато със същото ми отговаряш ти!

    Бях момиче с гордост и воля! Гледах отгоре, не търсех опора! Откакто те срещнах на Бога се моля,
    да ме направи поне за мъничко твоя!!!

    Cпях, но не сънувах. Някой ме събуди - беше ти. Сега съм будна, на сънувам,
    защото ти си любовта...

    Ако си Бог - покажи ми Рая, Ако си Дявол - заведи ме в Ада, Ако си Любовта - подари ми и двете!

    Ако нявга видиш зор, ела и с мене направи отбор! Медалът ти е в кърпа вързан,
    щом със мене си обвързан!

    Виждам, че си спортна натура! Кво ще кажеш да спретнем едно любовно мачле?

    В очите -смях, по бузите -лунички... Днес имам тях и значи...имам всичко!

    Да съм духът в бутилката,която вълните изхвърлят на белия пясък. Ще съм пред теб,
    когато я отвориш, от щастие ще плача, когато проговориш.

    Заради теб ще оцелея, ще ме има. За тялото не трябва много храна и вино,
    а твоята любов ще бъде лек Любими. Така ще преживеем всяка дълга зима

    Лице в косите ти ще скрия, с устни ще ти давам топлина.От дъха ти вкусен
    ще отпивам и в прегръдките си ще те приютя.

    И днес пак за теб аз ще питам-морето,земята,звездите. На дъгата лъчите ще сплитам,
    очаквайки теб-до края на дните!

    Не зная как да те опиша-усещам те само.Усещам душа. Думи няма. Отново въздишам.
    Как се определя любовта?

    И в този ден едничка мисъл имам да преплета ръка във твойта ръка, да те целуна лекичко,
    неуловимо - в очите ти дълбоки да се потопя.

    В моя свят неподреден ти светъл лъч-любов донесе.Напомням ти във този ден:
    В живота ми ти смисъл внесе.Обичам те!

    Без мъка очите не плачат! Без облак дъжд не вали! Само искренно, които обичат
    могат да ронят сълзи!

    Да обичаш някого не значи да мислиш за него. Да обичаш значи да живееш за някого!

    Влюбен ли си ти, не зная, но аз изгарям в любовта за тебе всяка нощ мечтая да слеем тяло и душа!

    Тази вечер, около 12 часа ще бъде извършено престъпление. Извършител – АЗ,
    жертва – ТИ. Мотив – СТРАСТ. Бъди точен, ако ти стиска!

    Най-желаният човек целуни и веднага го гушни!

    Ергенче, мори, юбаво, я сипни ми бензинче, та при теб кат дизел да довадя - да довадя,
    огън от любов да ти накладя!

    Харесвам лицето ти ,харесвам тялото ти,надявам се да харесам и сърцето ти.

    Видях и онемях пред теб легнах - не заспах не съм наред сега съм твой навек прекрасна Бейби.

    Aко четеш този СМС значи ти си! Момичето на моите мечти!
    Бъди винаги такава сладурана с усмивка нежна и коса скрежана...

    Когато живееш обичаш и кагато обичаш живееш!

    Скъпа моя, санувам те вечер по нощничка и чопраки испрани с Cocolino.
    Гушнала мечето Cocolino, и то ми се плези че гушкаш него, а не мен.

    Да пея не умея, да играя не обичам, но едно не отричам, че истински те ОБИЧАМ!

    Искам слунцето на длани да ти поднеса, с поглед тялото ти да стопя...

    Обичам те! Да много те обичам! И няма ли те ставам тъйен. На синьото небе над тебе
    завиждам и на звездите, че те виждат.

    На света има три рози, бяла, червена и жълта. Бялата сам азм, червената си ти,
    жълтата е тази, която ще ни раздели!
    terrorrazer
    terrorrazer
    website team
    website team


    Брой мнения : 81
    Age : 34
    Location : Plovdiv,Bulgaria ofc..
    Registration date : 01.01.2008

    123123 Re: love sms bg

    Писане  terrorrazer Вто Яну 01, 2008 6:20 am

    тряя съм на 2 л водка да пиша толкова дълги съобщения c030

    Sponsored content


    123123 Re: love sms bg

    Писане  Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Съб Апр 27, 2024 12:24 am