Humor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Humor

Сайт за забавления

Latest topics

» Kоварен СЕКС въпросник :)
Love sms - BG EmptyПон Мар 03, 2014 5:10 am by SweetDreams

» Бъдете честни(за момчета)
Love sms - BG EmptyСъб Мар 24, 2012 9:48 am by 13579

» Всички марки коли!
Love sms - BG EmptyСъб Яну 22, 2011 5:18 am by killerkux

» Мисли за приятелството
Love sms - BG EmptyСъб Яну 22, 2011 5:16 am by killerkux

» В какво училище учите?
Love sms - BG EmptyСъб Яну 22, 2011 5:09 am by killerkux

» Мистични същества - игра
Love sms - BG EmptyСъб Яну 22, 2011 4:56 am by killerkux

» Човешкото тяло (ЕНЦИКЛОПЕДИЯ)
Love sms - BG EmptyВто Яну 04, 2011 7:52 am by Гост

» Покана за уика форум
Love sms - BG EmptyВто Дек 28, 2010 7:48 am by kaela

» Силата на човешката психика - по-силна от всичко!?
Love sms - BG EmptyСря Юни 16, 2010 3:29 am by Гост


    Love sms - BG

    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Love sms - BG

    Писане  zay4e Вто Дек 25, 2007 8:57 am

    Obichal li si bez da te obichat i plakal li si kakto placha , i vijdal li si kak salzi se stichat po moeto lice...I chustval li si kak zagivash i chuval li si glasove v noshta ,i znaesh li kak tajno e da placeh za edna izgubena MECHTA!!!
    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Re: Love sms - BG

    Писане  zay4e Вто Дек 25, 2007 8:58 am

    Lubov li?Tq ne sashtestvuva!Vsichko e igra na jivota i v tazi igra nie sme prosto pionki na greha...A greha kakvo e?neshtoto koeto ni iskyshava , a dali iskam da sagresha s teb reshavam AZ...
    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Re: Love sms - BG

    Писане  zay4e Вто Дек 25, 2007 8:58 am

    AZ te naranqvam i ti me naranqvash!!!Gledash me i me lajesh.Ochite mi se palnqt sas salzi a ti ne mi kazvash ostani.Obicham te DA ne me e sram da go izreka nito pak me e strah ot nqkoi..NE shtom stava vapros za teb ne me E*E za nikoi i nishto ..Znaesh go...znam!!I za tova pravish vsichko vazmojno da me boli, i me boli zashtoto ne sam reshila iteb da te boli....
    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Re: Love sms - BG

    Писане  zay4e Сря Яну 02, 2008 11:21 am

    ♥ Искаш ли да видиш най-красивото момиче на света? Ами погледни в огледалото!

    ♥ Както цветята се нуждаят от слънце и вода така и аз се нуждая от ТЕБ за да живея!

    ♥ Това е смс от човек, който те намира за чаровна, сладка, мила, секси, прекрасна, красива....

    ♥ Ако си ми ядосана можеш да ми върнеш всичките целувки

    ♥ Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който със сълзи те моли "Обичай ме"!

    ♥ Хм.. най-добре е да ти кажа само "Обичам те". Достатъчно е, защото знам, че и ти ме обичаш!

    ♥ Денят е тъжен без теб!

    ♥ Ела с мен за да познаеш любовта. Ще те даря с любов и ще си загубиш ума!

    ♥ Понеси ме към звездите и в сърцето си вземи ме!

    ♥ Понякога се чудя... какво усещат пеперудите когато са влюбени?

    ♥ Когато се събудя сутрин и погледна слънцето, се радвам, че денят е започанл и ще те видя отново.

    ♥ Вярваш ли в любовта от пръв поглед или да мина отново?

    ♥ Ако за всеки миг в които мисля за теб засаждам една роза, то аз ще се разхождам в градина от рози цял живот.

    ♥ Любовта е болест, която има само едно лечение и това е човека когото обичаш.

    ♥ Любовта е като перманентен маркер - никога не може да бъде изтрита.

    ♥ Прегръдката е перфектния подарък и става за всички размери.

    ♥ Сълзите са думите, които сърцето не може да изрече.

    ♥ Трябва да си търпелив. Любовта не винаги е идеална. Тя си е просто любов.

    ♥ Мъжът не обича една жена, защото тя е красива, а тя е красива, защото той я обича.

    ♥ Две сълзи се гонят в поглед натъжен и тихо устните говорят: "Не си отивай, стой до мен!"

    ♥ Миличко хайде утре като станеш да ми направиш една услуга? Погледни през прозореца и се усмихни - искам да покажа на слънцето нещо по-красиво от изгрева!

    ♥ Ако изтриеш този СМС ми дължиш една целувка. Ако го запазиш, ми дължиш една нощ. Ако ми отговориш, ми дължиш и двете. Пиши ми, спешно чакам твоя отговор.

    ♥ Бъди звезда за всички, но слънце, само за мен. С душата си обичай всички, но със сърцето, само мен.

    ♥ Без теб не мога, разбери! Без теб, сърцето ме боли! Без теб е тъжна мойта младост! Без теб за мен няма радост!

    ♥ Ти си като изгрева - с теб се ражда животът!

    ♥ Да бяха чули всички птички, че ти си тъй далеч от мен, не биха пели своите песни, а биха плакали с мен!
    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Re: Love sms - BG

    Писане  zay4e Сря Яну 02, 2008 11:22 am

    ♥ Погледни ме само както можеш ти! И ме обичай до полуда! Разтопи ме в неугасващи лъчи - във дива страст да се изгубя!

    ♥ Прегърни ме! Само в твоите ръце съм най-желана и щастлива! Любовта ти пазя в своето сърце - Единствено със теб съм жива!

    ♥ Погали ме! Само теб желая аз! И ме целувай до забрава - отново времето да спре за нас, в прегръдките ти да остана!

    ♥ Казват, че любовта идва само веднъж, но това не е вярно, защото се влюбвам в теб всеки път щом те видя.

    ♥ Казвал ли съм ти скоро..., че те обичам!? Ако не съм - Обичам те!

    ♥ Нека тези думи достигнат не само до очите ти, но да проникнат и в душата ти и да се вкоренят в сърцето ти - Обичам те!

    ♥ Просто ти напомням - Обичам те!

    ♥ Обичам те толкова много, колкото на брой са песъчинките на плажа!

    ♥ Когато ти казвам "Обичам те!" не говоря аз, а сърцето ми, а то не лъже!

    ♥ Обичам те - с тези думи не можеш да изпълниш страница дори, но можеш да изпълниш цяло едно сърце!

    ♥ Сега е пролет и всичко разцъфтява...Небето е ясно синьо, въздухът ухае на цветя, а сърцето ми тупти и казва "Обичам те!"

    ♥ Обичам слънцето през деня, луната - през нощта! Теб ще те обичам вечно!

    ♥ Желая те сега, желая те в нощта, жадувам да си до мен всеки ден, в който луда страст изгаря теб и мен!

    ♥ Никoй не те обича, никoй не те желае, никoй не мисли за теб, както аз. Обичам те!

    ♥ С нежност ме докосни и пожелай от мене всичко ти.

    ♥ Аз.. аз.. то.. незнам.. как.. такова.. да.. ти го.. кажа.. ама.. май.. аз.. нали.. аз.. такова.. аз.. те.. теб.. ОБИЧАМ!

    ♥ Най-прекрасното нещо за мен е да съм винаги до теб. Обичам те!

    ♥ Нещо се случи с мен. Най-сладкото, най-хубавото, най-чудесното нещо на света. Бе фантазия и сбъдната мечта. Това бе денят в които те срещнах.

    ♥ Вселената със своите звезди е бледо копие на твоите очи.

    ♥ Тази вечер видях падаща звезда и си пожелах ... теб!

    ♥ Не мисля често и не мисля много. Но когато го правя, си мисля само за теб!

    ♥ Знам че ме обичаш и това ме кара да летя от радост!

    ♥ Ключа към сърцето може да бъде една мила дума или нежна целувка... Позволи ми аз да ти я дам!

    ♥ Колко е пусто, и как бавно минават минутите ... когато те няма.

    ♥ Търся те всеки ден, търся те, а все не мога да те открия. Надявам се, ти да си тази, която търся!
    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Re: Love sms - BG

    Писане  zay4e Сря Яну 02, 2008 11:23 am

    ♥ Дано не ме вкарат в психиатрия, но луда съм по теб!

    ♥ Животът е пъзел, а ти си парченцето, което ми липсва!!

    ♥ От очите ми капят сълзи, защото не виждат твоите очи. Устните ми са студени, защото не докосват твоите. Сърцето ми е разбито,защото не си до мен!

    ♥ Казвам ти нещо кратко и ясно - две думи, свързани в едно, две думи, без които човек не може, дори в нощта, спокойно да спи: ОБИЧАМ ТЕ!

    ♥ Обичам те, защо да крия! Обичам те и това боли! Ти далече си, а с теб е моето сърце! Помни и не забравяй, ти си моето слънчице!

    ♥ Не мога без теб, разбери! Сърцето ми стене, когато не си до мен! Животът ми губи смисъл! Ела и ме спаси!

    ♥ Като жарава ме горят твоите устни! Като вятър ме гали дъхът ти! Като лудо вино ме опиваш!

    ♥ Облечи ме във зима, но не събличай лятото! Така страстта е пълна, а раздялата извечна!

    ♥ Изпрати ми целувки по слънцето, загърни ме с небесен воал! Аз съм твоя сега и завинаги, като птица в клетка от злато!

    ♥ Все след тебе тичам, защото те обичам, но моля те, за миг поспри и ти ме обикни!

    ♥ Няма нищо по-тъмно от нощта, няма нищо по-цветно от дъгата, няма нищо по-силно от любовта и нищо по-сладко от теб!

    ♥ Искам да съм вятърът в косите ти, ураганът в душата ти, бурята в сърцето ти!

    ♥ Аз много те обичам, сърцето ми по теб гори! Без теб животът няма смисъл, без теб не мога разбери!

    ♥ Щом чуеш птичките да пеят, знай те пеят за нашата любов! Щом усетиш вятърът да вее, знай, че той изпраща моя зов! Зов, с който ти прошепвам аз, че обичам само теб, момче! Зов, превъплъщаващ моя глас и галещ твоето сърце!

    ♥ Когато те видях за първи път, ангелите заплакаха, защото те ти завидяха за твоята красота. Слънцето залезе, защото ти го заслепи с красотата си. Диамантът се счупи, защото рубинените ти очи го пронизаха. Нямам друго какво да ти кажа, освен, че ти си красива, ти си грациозна, ти си моята любов!

    ♥ За целувката ти нежна, бих направила аз всичко! Тя в рая ме отвежда и там не моля аз за нищо - само с теб да бъда още много време, само с теб, любими, искам само тебе!

    ♥ Обичам те, любими, обичам те! Ако съм те наранявала, прости ми! Обичам те! За мен си всичко ти и не искам аз да те загубя! Затова, любов, прости, обичам те! Помни!

    ♥ Ако целувката е капка, изпращам ти дъжд! Ако прегръдката е секунда, изпращам ти часове! Ако усмивката е вода, изпращам ти море! Ако любовта е човек, аз идвам при теб!!!!

    ♥ Аз силно те обичам и сърцето ми за теб тупти, без теб живота ми е скучен, без теб не мога, разбери!

    ♥ Усещаш ли как сега съм до теб, как те галя по лицето, по начина, по който ти обожаваш? Затворил си очи и чакаш моя допир на кожата ми с твоята. Имаш ми доверие и си напълно отпуснат - знаеш, че нищо лошо не мога да ти сторя - мога да ти дам единствено любовта си!

    ♥ Това, което винаги си искал и за което винаги си мечтал, то съществува там някъде. Искам аз да съм твоята мечта. Целувам те, мило мое съкровище!

    ♥ Думата "ЛЮБОВ" не може да се опише. Може я чустваш ли не. Аз чувствам Любовта...когато мисля за теб!

    ♥ Животът е един пъзел и ти си парченцето, което ми липсва.

    ♥ Светът става по-красив, когато ти си до мен!

    ♥ Както розата се нуждае от вода, поетът от молив, художникът от четка, така и аз се нуждая от теб!
    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Re: Love sms - BG

    Писане  zay4e Сря Яну 02, 2008 11:24 am

    ♥ Eдна твоя дума, един твой поглед, един звън на телефона - това е щастието!

    ♥ Сънувах те - часовникът отмери 1 часа, ти влезе в стаята ми гола, без накити, красива! Целуна ме и положи тялото си редом с мен! Не исках да се будя!

    ♥ Кажи ми, че ме обичаш! Необходимо ми е да ми го повтаряш! Не, защото се съмнявам, а защото тези думи ми носят неимоверна сладост!

    ♥ Ще трябва да затворя любовта си към теб в сърцето си, като пленник, за да се науча как да я преодолея!

    ♥ Никога няма да намеря щастието, което ти ми отказа днес - да отвърнеш на чувствата ми!

    ♥ Ти единствена си създадена за моето сърце!

    ♥ Удоволствието да те виждам се превръща в жизнена необходимост за мен!

    ♥ Съществувам само чрез теб и заради теб!

    ♥ Една твоя дума ще реши моята съдба - дали ще се къпя в щастие и блаженство с теб или ще горя в отчаяние сам и угнетен!

    ♥ Можеш да плачеш, затова, че тя си е отишла, или да се усмихнеш, затова, че си я имал!

    ♥ Можеш да затвориш очи и да се молиш тя да се върне, или да отвориш очи и да видиш всичко, което ти e оставила!

    ♥ Сърцето ти може да е пусто, защото не можеш да я видищ, но може и да го напълниш с любовта, която си изпитвал към нея!

    ♥ Можеш да обърнеш гръб на утре и да живееш във вчера, или да си щастлив, че идва утре, защото си имал това вчера!

    ♥ Можеш да плачеш и да затвориш съзнанието си за всичко, или да направиш това, което тя винаги е искала: да се усмихваш, да отвориш очи и да продължиш напред!

    ♥ Вярваща ли си? Защото, ти си отговорът на моите молитви.

    ♥ Хей, би ли се усмихнала? ... Да, да, да - точно така! ... Толкова си красива!

    ♥ Липсва ми твоята усмивка, твоите целувки и нежната ти кожа. Искам те!

    ♥ Не се ли измори .... да препускаш из мислите ми. Обичам те. Липсваш ми.

    ♥ Обичам те. Обожавам те. Искам те. Желая те! Сега!

    ♥ Любовта е по-силна и от мен, и от теб. Тя прави чудеса! Ела при мен!

    ♥ Трябва ли да изгубиш някого, за да разбереш че си го имал!

    ♥ Трябва да изгубиш любовта, за да разбереш че си обичал!

    ♥ Любовта е сън. Моля те, не ме събуждай.

    ♥ Любовта е като вятъра – не можеш да я видиш, но я усещаш.

    ♥ Любовта идва с действия, а не с думи.
    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Re: Love sms - BG

    Писане  zay4e Сря Яну 02, 2008 11:25 am

    ♥ Искам да бъда летния дъжд, когато вървиш. Искам да бъда нежната песен, преди да заспиш. Искам да спя в твоята прегръдка, и сутрин да се будя от твоята целувка! Искам само твоята любов!

    ♥ Любовта, която изпитвам към теб ме кара да дишам.

    ♥ Обичам те с цялата си душа. Радвам се че те срещнах на този свят. Винаги ще бъда до теб.

    ♥ Пребродих земята за да те намеря, но си заслужаваше.

    ♥ Ти си смисъла на живота ми, най-ценното нещо в него.

    ♥ Ти ме правиш ме по-истински и по-добър. Искам това щастие да продължи.

    ♥ Колкото повече си мисля за теб, толкова повече те искам. Колкото повече те искам, толкова повече ме боли.

    ♥ Любовта не е да си намериш някои с когото да живееш, а някой без когото не можеш да живееш.

    ♥ Сънувах прекрасен сън и ти беше там стоеше до мен и аз се чуствах като в рая.

    ♥ Няма нощ, в която да не си мисля за теб и ден в които да не въздишам по теб.

    ♥ Обичам те! Ти не излизаш от мислите и сърцето ми.

    ♥ Понякога ми се иска пак да съм дете, защото издраните колена по-лесно се лекуват от разбитото сърце.

    ♥ Обичам те толкова, колкото са звездите на небето. Даже повече.

    ♥ Искам те! Желая те! Копнея за теб!

    ♥ Обичам те, това е всичко.

    ♥ Има само две времена когато искам да съм с теб – СЕГА и ЗАВИНАГИ.

    ♥ Имам една мечта и тя е винаги да бъда с ТЕБ:)!!!

    ♥ Ти си в сънищата ми, искам да чуя гласа ти, очаквам докосването ти. Обичам те.

    ♥ Мечтая за теб. Сънувам те. Непрестанно.

    ♥ Не мога да спя, не мога да се храня, твоите красиви очи не мога да забравя.

    ♥ Ти си красива малка звезда. Винаги ще те следвам.

    ♥ Обичам те! Обичам твоите ръце, обичам да милват моето лице. Без теб не мога!

    ♥ Обичам те! Това е нещото, което толко дълго искам да ти кажа!

    ♥ Ако си мислиш, че си постоянно в мислите ми, че бих направила всичко за теб и че те обичам - съжалявам ... но си прав!

    ♥ Обичам пламъка в очите ти, обичам влюбения трепет в сърцето ти. Обичам те!
    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Re: Love sms - BG

    Писане  zay4e Сря Яну 02, 2008 11:25 am

    ♥ Знам,че съществуваш - не си само сън!

    ♥ Ще дам име на всяка твоя целувка и ще ги извиквам насън всяка нощ.

    ♥ Очите ми плачат да те видят, ръцете ми - за да те прегърнат, сърцето ми - за да те обича!

    ♥ Показа ми любовта си и ме напусна. Защо?

    ♥ Лесно е да кажеш "здравей" и "чао". Но не е лесно да кажеш "Обичам те" и да ти отговорят "А аз - не"

    ♥ Мога да напиша сто строфи, да римувам хиляда стиха и пак няма да мога да изразя колко много те обичам!

    ♥ Нашата любов се превърна в приятелство. Но аз те обичам, както първия ден и сега, когато ме изостави трябва сама да нося цялата тази любов вътре в мен!

    ♥ Дори да си тръгнеш от мен, ти винаги ще останеш в съзнанието ми. Никога няма да си в моето минало, винаги ще си в моето настояще.

    ♥ Любовта е приятелство с елементи на еротика.

    ♥ Любовта не идва, когато я търсиш, а когато си готов да те намери!

    ♥ Разделихме се, но моля те не ме отбягвай!

    ♥ Когато нашепваш обичам те, не шепнеш просто на ушите ми, а на сърцето ми! Когато целуваш устните ми, целуваш и душата ми!

    ♥ Любовта беше само дума за мен, докато не се появи ти и не й придаде смисъл!

    ♥ Всеки мъж се страхува, когато е влюбен! Аз се страхувам да не те загубя!

    ♥ Можеш да затвориш очите си, за да не виждаш това, което не искаш! Но можеш ли наистина да затвориш сърцето си и да му заповядаш да не ме обича?

    ♥ Винаги си гонила недостижимото, но единственото, което постигна е да се отдалечиш от мен!

    ♥ Не ми казвай "Да си останем приятели"! Така ме обиваш бавно и мъчително!

    ♥ Любовта ни трая кратко, но все още не мога да те забравя!

    ♥ Обясних ти любовта си в 1 345 879 832 405 изречения, толкова колкото са във "Война и мир". Ако не вярваш - провери!
    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Re: Love sms - BG

    Писане  zay4e Сря Яну 02, 2008 11:26 am

    ♥ Слънцето ли изгря или ти се усмихна?

    ♥ Самотна си? Как, като непрекъснато си в мислите ми!

    ♥ Искам да съм до теб и сърцата ни да туптят като едно!

    ♥ Срещнах те случайно! Влюбих се в теб безкрайно! Дали те обичам? В това няма съмнение! Да те забравя? Нямам намерение!!!

    ♥ Желая да чуя гласа ти, очаквам докосването ти, мечтая за теб.

    ♥ Животът ми, това си ти! Обичаx ме и с мен бъди!

    ♥ Всеки миг без теб е страшен! Всеки миг без теб е ужасен!

    ♥ Ако всеки път, щом мисля за теб, от небето пада по една звезда, то и луната ще разбере какво е самота!

    ♥ Нуждая се от прегръдка, от докосване, нуждая се от тръпка и целувка. Нуждая се от любов... Нуждая се от теб!

    ♥ Любовта понякога е магия, но магията може да бъде понякога ... просто илюзия.

    ♥ Можеш да се откажеш от любовта, но любовта никога няма да се откаже от теб!

    ♥ Виж петната по луната. Това са следите от моите стъпки, останали, когато ти свалях звезди.

    ♥ Защо да крия сълзите и да казвам, че не ме боли? Да лъжа, че не те обичам, щом за мен си всичко!

    ♥ Чувствам се зле, но не съм болен! Нямам температура, лекарствата не помагат. Много по-сериозно е - липсваш ми!

    ♥ Шоколад?... Захар?... Нека да помисля?... Може би мед?... По дяволите, няма нищо по-сладко от теб!

    ♥ Реших се да те забравя, но уви, сърцето все още ме боли! Ти беше моя първа обич и последна ще си ти!!!

    ♥ Ключът към сърцето може да бъде само 1 мила дума или нежна целувка... Позволи ми да ти я дам!

    ♥ Мисля, че съм те виждал някъде, да спомних си ... в сънищата ми!

    ♥ Всяка пролет има цвят. Всяка зима има сняг. Всяко сърце има мечти, а в моето сърце си само ти!

    ♥ Обичам те с цялата си душа. Радвам се, че те срещнах. Винаги ще бъда с теб, завинаги ще бъда до теб. Ти си моят Ангел.

    ♥ Обичам твоите устни сочни, понякога така порочни, като чаша вино ненапита, аз ще те целувам без насита!

    ♥ Къде си обич моя, сърцето ми трепти. Ела и целуни ме, преди да изгори!

    ♥ Не ме питай защо те обикнах още от първия ден, питай ме ако те изгубя, какво ще остане от мен.

    ♥ Жадувам твоите целувки, жадувам твоите очи, жадувам твоята усмивка, жадувам тебе, разбери!

    ♥ Усещаш ли това което и аз ? Че сме създадени един за друг!?

    ♥ Макар че не си до мен, макар че пътят ни дели, ти пак си в моето сърце, ти пак си в моите мечти!
    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Re: Love sms - BG

    Писане  zay4e Сря Яну 02, 2008 11:27 am

    ♥ Слънцето ли изгря или ти се усмихна?

    ♥ Самотна си? Как, като непрекъснато си в мислите ми!

    ♥ Искам да съм до теб и сърцата ни да туптят като едно!

    ♥ Срещнах те случайно! Влюбих се в теб безкрайно! Дали те обичам? В това няма съмнение! Да те забравя? Нямам намерение!!!

    ♥ Желая да чуя гласа ти, очаквам докосването ти, мечтая за теб.

    ♥ Животът ми, това си ти! Обичаx ме и с мен бъди!

    ♥ Всеки миг без теб е страшен! Всеки миг без теб е ужасен!

    ♥ Ако всеки път, щом мисля за теб, от небето пада по една звезда, то и луната ще разбере какво е самота!

    ♥ Нуждая се от прегръдка, от докосване, нуждая се от тръпка и целувка. Нуждая се от любов... Нуждая се от теб!

    ♥ Любовта понякога е магия, но магията може да бъде понякога ... просто илюзия.

    ♥ Можеш да се откажеш от любовта, но любовта никога няма да се откаже от теб!

    ♥ Виж петната по луната. Това са следите от моите стъпки, останали, когато ти свалях звезди.

    ♥ Защо да крия сълзите и да казвам, че не ме боли? Да лъжа, че не те обичам, щом за мен си всичко!

    ♥ Чувствам се зле, но не съм болен! Нямам температура, лекарствата не помагат. Много по-сериозно е - липсваш ми!

    ♥ Шоколад?... Захар?... Нека да помисля?... Може би мед?... По дяволите, няма нищо по-сладко от теб!

    ♥ Реших се да те забравя, но уви, сърцето все още ме боли! Ти беше моя първа обич и последна ще си ти!!!

    ♥ Ключът към сърцето може да бъде само 1 мила дума или нежна целувка... Позволи ми да ти я дам!

    ♥ Мисля, че съм те виждал някъде, да спомних си ... в сънищата ми!

    ♥ Всяка пролет има цвят. Всяка зима има сняг. Всяко сърце има мечти, а в моето сърце си само ти!

    ♥ Обичам те с цялата си душа. Радвам се, че те срещнах. Винаги ще бъда с теб, завинаги ще бъда до теб. Ти си моят Ангел.

    ♥ Обичам твоите устни сочни, понякога така порочни, като чаша вино ненапита, аз ще те целувам без насита!

    ♥ Къде си обич моя, сърцето ми трепти. Ела и целуни ме, преди да изгори!

    ♥ Не ме питай защо те обикнах още от първия ден, питай ме ако те изгубя, какво ще остане от мен.

    ♥ Жадувам твоите целувки, жадувам твоите очи, жадувам твоята усмивка, жадувам тебе, разбери!

    ♥ Усещаш ли това което и аз ? Че сме създадени един за друг!?

    ♥ Макар че не си до мен, макар че пътят ни дели, ти пак си в моето сърце, ти пак си в моите мечти!
    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Re: Love sms - BG

    Писане  zay4e Сря Яну 02, 2008 11:28 am

    ♥ Мисълта ми е пленена – за тебе мисля всеки час!

    ♥ Ще се съюзя с ангелите, за да ми подарят крила и ще литна право към теб в нощта – само, за да те погледна!

    ♥ Обичам те и цял съм твой! Но думи за страстта си не намирам!

    ♥ Да бъда твой е моя радост! Ти всичко си за мен: и мой живот и моя сладост!

    ♥ Изпълнен с теб се будя аз, преди зората да настъпи.

    ♥ В устните ти се крие раят, а изгревът – в очите ти! Ти си поезия и блян!

    ♥ Прииждат в бяг неудържим към бреговете на морето вълна подир вълна, с копнежи, помисли и чувства към тебе, мила, се стремя!

    ♥ Играх хазартно и спечелих любовта ти! Сърцето ми сега трепери от страх да не те проиграя!

    ♥ Сърцето ми трепва от потропването на дъжда – напомня ми на биенето на твоето сърце.

    ♥ Ако беше японка, щеше да криеш лицето си зад хартиено ветрило. Ако беше арабка, щеше да криеш красотата си за ферадже. Но ти си българка и хубостта ти смело съперничи на слънцето.

    ♥ Цъфтят вишневите дървета, люлякът, зюмбюлът. Любовта ми към теб е изящен пролетен цвят!

    ♥ Аз съм капка в твоето езеро. Аз съм звезда в твоето небе. Аз съм образът в твоето огледало. Обичам те!

    ♥ Представи си, че се любим сред уханна портокалова гора.

    ♥ Ще те забравя, чак когато планините станат равнини.

    ♥ Очаквам песента на славея, за да извести часът, в който ще дойдеш ти!

    ♥ Дърветата са отрупани със сняг. Замръзна ли и твоето сърце за мен?

    ♥ Ще се спускаме по водопади, ще летим в небесата, ще изписваме по телата си с устни „Обичам те”.

    ♥ Тази нощ подслон при тебе търся...

    ♥ Несъвместими неща: лято и зима, нощ и ден, огън и вода. Аз и ти.

    ♥ В планината се разнесе ехо. Името ти плахо аз редя...

    ♥ Откакто не намирам обич в твоите очи, се чувствам като лодка, изхвърлена от прилива.

    ♥ Запалих нашата любов и я изгорих до пепел. Ще можеш ли да ми простиш някога? Сълзите ще изкупят ли вината ми?

    ♥ Сега разбирам какво съм изгубил/а. Всичко около мен е пусто!

    ♥ Не виня есенния вятър за студенината между нас. Но дали за сърцата ни отново ще настъпи пролет?

    ♥ Ти реши: раздяла!Това е твоята присъда! Но ще имаш ли смелостта да го обясниш на сърцето си!?
    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Re: Love sms - BG

    Писане  zay4e Сря Яну 02, 2008 11:28 am

    ♥ Постоянно се питам: "Къде живеят ангелите: на небето, във въздуха или на земята?" Но едно със сигурност знам, че един ангел сега чете този СМС и нежно се усмихва.

    ♥ Ти току що получи виртуални целувки. Приближи телефона към устните си. Повтори. Пак. Е поне още няколко пъти.

    ♥ Искам да ти изпратя нещо красиво, нежно, еротично, умно и весело. Но как по дяволите да се пъхна в телефона?!

    ♥ Не приемаш моето извинявай, а приемаш ли моята любов?

    ♥ Обичам те - две прости слова за нашите две сърца.

    ♥ Отрони се вишневият цвят. Мечтая за твоите устни!

    ♥ Сестрице Зорнице, сестрице Деннице, влюбих се, сестрици, в момиче златно, в момиче Слънце!

    ♥ Да е слънце, не е слънце! Да е злато, не е злато! Да е райско цвете, не е. Ами си ти, красота моя, любов моя - съкровище за моите очи!

    ♥ Коси свилени, очи маслинени, снага тънка, уста - череша. Няма по-хубава от тебе, дивна самодиво!

    ♥ Най-трудно е да кажеш "извинявай", но любовта ми към теб ми даде сили да ти искам прошка!

    ♥ Твоите целувки са като частица от рая.

    ♥ Когато не съм с теб се чувствам като отронен лист. Прости ми! Обичам те!

    ♥ Една птица пее за теб. Пее за моята любов към теб.

    ♥ Зората идва при мен, коато ти ми се усмихнеш.

    ♥ Когато танцуваш ми вдъхваш живот.

    ♥ Небето е в твоите очите. Как обичам да се потапям в синия ти лазур.

    ♥ Помня допира на устните ти, ръцете ти, гърдите ти.... Сърцето ми помни, помни и тялото.

    ♥ С очи ще пия от твоята красота. Ела!

    ♥ Очите ти са небето. Устните - слънцето. Ти самата си светът!

    ♥ Чувствам чрез теб, дишам чрез теб, живея чрез теб.

    ♥ Хиляда пъти изписах името ти на плажа редом с моето. Обичам те!

    ♥ Зазорява се - усешам парфюма ти по кожата си, вкуса на целувките ти по устните си! Зората си ти. Обичам те!

    ♥ Помня всяка твоя дума - като в сън се нося към теб! Обичам те!

    ♥ Затварям очи и мислено идвам при теб!

    ♥ Всяка твоя дума е жар, възбужда чувствата, живота ми.
    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Re: Love sms - BG

    Писане  zay4e Сря Яну 02, 2008 11:29 am

    ♥ Всеки повей на вятъра ми носи твоето ухание.Всяка птица, която пее ми нашепва твоето име. Твой съм. Обичам те!

    ♥ Всеки път, когато се усмихваш на небето се ражда нова звезда. Как обичам нощното небе!

    ♥ Когато те видях за първи път се страхувах да те заговоря! Когато те целунах за първи път се страхувах да те обичам! Сега, когато те обичам се страхувам да не те загубя!

    ♥ Любовта ти е игра, шега, просто забавление. Защо с мен? Не знаеш ли, че от такива игри понякога боли?

    ♥ Обичам деня, защото той се ражда в твоите очи!

    ♥ Теб те е нарисувал художник - от един слънчев лъч и една усмивка!

    ♥ Когато през нощта не можеш да заспиш, не търси с очи звездите, а потърси моите очи!

    ♥ Не закусвам, защото мисля за теб, не обядвам, защото мисля за теб, не вечерям, защото мисля за теб. През нощта не спя, защото съм гладен!

    ♥ Прости ми! Най-тежки са грешките на любовта, но щеше ли да има грешки, ако не бяхме влюбени!?

    ♥ Внимание!!! Това е опасен вирус. Той се докопа до адресната книга на моя телефон и избра най-прекрасния, най-красивия, най-добрия, най-умния човек и му изпрати любовен смс.

    ♥ На моя котарак посвещавам стихотворение (да се чете изразително)! Мяу, Мяу. Мяу Мяу Мяу, Мяу Мяу Мяу Мяу. Твоята мацка.

    ♥ Здрасти. Аз съм смс на който е поръчано да ти предаде неограничено количество нежни целувки.

    ♥ Ти какво си мислиш, че си най-красива от всички? Че аз си мисля постоянно за теб? Че нямаш равна? Че си смисъла на моят живот? Правилно си мислиш - ума си загубих по теб.

    ♥ Мтел/Глобул/Вивател Ви информира: Изпратен Ви е сладък и вълшебен сън! Връзка към него можете да намерите в леглото на любимия.

    ♥ Здрасти Слънчице. Навън вали сняг, студено е, духа вятър, а на мен ми откраднаха палатката. Пусни ме да пренощувам при теб.

    ♥ Звъннаха ми от Рая и ми казаха, че оттам е избягал най-красивият ангел, но аз не те издадох.

    ♥ Поръчали ли сте събуждане с целувка? Разпишете се моля. Служба по доставките.

    ♥ От любовта до омразата е една крачка. Обичам да сме заедно и мразя да сме разделени.

    ♥ За света ти си Някой, а за мен си целият Свят.

    ♥ @}--}}-- Това е роза за теб.

    ♥ _/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/ - това е ритъма на моето сърце когато сме заедно.
    ------------------------ - това е ритъма на моето сърце когато си далеч от мен.

    ♥ Искам да ти изпратя цялата си любов, но Мтел/Глобул/Вивател постоянно ми връща отговор че толкова големи пратки не могат да се доставят.

    ♥ Ако се опитам да разпечатам всички комплименти, които заслужаваш, то България ще остане без гори.

    ♥ Ако ми предложат вечност без теб, то аз бих избрал само миг, но с теб.

    ♥ Ако ме попиташ какво повече обичам ЖИВОТА или ТЕБ? Ще отговоря - Живота. И ти ще си тръгнеш, и така и няма да разбереш, че за мен ТИ си ЖИВОТЪТ.
    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Re: Love sms - BG

    Писане  zay4e Сря Яну 02, 2008 11:29 am

    ♥ 7 букви, 2 думи, 1 значение - обичам те!

    ♥ Ако изпиша твоето име върху облака, вятърът ще го отнесе. Ако изпиша твоето име на брега, морето ще го измие. Затова гравирах твоето име върху моето сърце - там ще остане вечно.

    ♥ Ако имаше лепило за сърца щях да залепя твоето за моето!

    ♥ Ако ми оставаше само още един ден живот, щях да да го прекарам, любейки се с теб!

    ♥ Ако ми подариш роза, значи ме обичаш. Ако ми подариш крем, значи искаш да спиш с мен. Ако ми подариш себе си, значи искаш най-доброто за мен.

    ♥ Ако ми се обадиш на четен час, ще знам, че ме обичаш! На нечетен - че ме боготвориш! На половинка - че си имаш друга!

    ♥ Ако приливът зависеше от моята любов към теб, земята ще бъде залята завинаги.

    ♥ Ако снощи е било сън, искам постоянно да сънувам!

    ♥ Ако уловя златната рибка и трите ми желания ще бъдат да ме обичаш вечно!

    ♥ Ако хвана златната рибка ще си пожелая три неща: Да сме винаги заедноХ3

    ♥ Ако часовник се върже за сърцето ми, докато съм с теб, една година ще мине за секунда.

    ♥ Беше приказна нощ! Целувам те!

    ♥ Беше толкова секси, че едвам се въздържах да не те награбя, там пред всички!

    ♥ Бих продал/а душата си за един миг любов с теб!

    ♥ Вече вярвам в съдбата, щом ме срещна с теб!

    ♥ Вечер виждам очите ти на небето. Сутрин - усмивката ти в зората. Дишането ти във вятъра, сълзите във водата. Аз съм най-богатият човек, защото имам света, имам теб.

    ♥ Вечността насилва любовта с обещания, които не можем да изпълним. Аз ти обещавам, че ще те обичам сега.

    ♥ Всички пътища водят към теб! Но аз искам да прелетя, за да не губим време!

    ♥ Възглавницата ми още ухае на парфюма ти!

    ♥ Да имам любовта ти е все едно да имам частица от рая.

    ♥ Да ме обичаш означава да минеш през хиляди изпитания!

    ♥ Да се качим на летящо килимче и да отлетим към нашите мечти.

    ♥ Един миг далеч от теб, в сърцето ми е цяла вечност!

    ♥ Една вечност не ми стига да съм с теб. Искам те с мярка по-голяма от безкрайността.

    ♥ Желая те непреодолимо!
    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Re: Love sms - BG

    Писане  zay4e Сря Яну 02, 2008 11:30 am

    ♥ Желая те сега!

    ♥ Зазорява се - запази в сърцето си отминалата нощ!

    ♥ Защо си откраднала звездите и си ги заключила в твоите очи. Броя ги вече толкова години и не мога да откъсна очи от тях!

    ♥ Здравей! Денят е прекрасен след такава незабравима нощ!

    ♥ Има любов! Щом те има теб!

    ♥ Имам само твоя снимка! Кога ще видя този образ наяве!

    ♥ Искам всяка сутрин да се будя до теб!

    ♥ Искам да бъдеш щастлива!

    ♥ Искам да ме любиш сега!

    ♥ Искам да рисувам с пръсти по тялото ти. Искам да пея ведно с душата ти. Искам да се слея с теб!

    ♥ Искам да си до мен сега!

    ♥ Искам да съм водата, която облива тялото ти, да съм червилото, което докосва устните ти, да съм хапчето за сънища, да съм мъжът, който ще те накара да почувстваш най-дивата страст

    ♥ Искам да те видя утре, защото иначе денят ми ще е празен и безсмислен! Искам да те видя и вдругиден, защото иначе ще потъна в тъга. Искам да те виждам всеки ден от седмицата, за да се усещам жив!

    ♥ Искам да те прегърна! Ще ти звънна довечера!

    ♥ Искам и утре като се събудя да си първото, което ще видят очите ми.

    ♥ Искам пак да си в прегръдките ми!

    ♥ Искам пак да сме само двамата в колата ти, на задната седалка!

    ♥ Искам пак да сме само двамата в леглото ти до сутринта!

    ♥ Искам пак да съм в прегръдките ти!

    ♥ Искам те сега! Искам да усещам ръцете ти! Искам устните ти да отпиват от мен!

    ♥ Как да работя днес като само ти си в мислите ми, пред очите ми е само твоето лице! Обичам те!

    ♥ Каква е твоята магия, та държиш сърцето ми в плен толкова години!?

    ♥ Каня те на кафе. После на разговор. После у нас. На сутринта, ще ти кажа "Добро утро! Обичам те!"

    ♥ Когато не си до мен, ще ти пратя вятъра да те прегръща, слънцето да те гали и дъжда да те целува.

    ♥ Кожата ти е по-сладка от шоколад, по-мека от памук, по-блестяща от хиляди бисери! Ще я целувам клетка по клетка!
    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Re: Love sms - BG

    Писане  zay4e Сря Яну 02, 2008 11:30 am

    ♥ Красива си като роза, бляскава като звезда, нежна като коприна. Ти си слънце, ти си живот. Ти си всичко в едно и те обичам!

    ♥ Ликът ти озарява тъмнината на нощта! Не искам да заспивам, не искам нито миг без теб!

    ♥ Липсва ми допира на кожата ти, ръцете ти, дъха ти, погледът на очите ти...

    ♥ Липсват ми ръцете ти по тялото ми!

    ♥ Липсваш ми!

    ♥ Луд/а съм по теб!

    ♥ Любовта ми към теб расте всяка минута в геометрична прогресия.

    ♥ Любовта съществува! Това си ти!

    ♥ Мило, искам пак да целувам очите ти!

    ♥ Мисля за теб преди да заспя, за да те сънувам!

    ♥ Моля те обади ми се, за да чуя гласа ти! Липсваш ми!

    ♥ Моля те, прости ми за снощи! Не исках да става така! Обичам те!

    ♥ Навън вали, а в мислите ми си само ти!

    ♥ Нали не ми се сърдиш за вчера. Не исках да те обидя. Целувам те!

    ♥ Не искам да те загубя! Моля те, не ми се сърди! Обичам те!

    ♥ Не ме мрази! Още не съм готов за такава дълбока връзка. Вината е моя. Съжалявам!

    ♥ Не мога да заспя. Ще дойдеш ли при мен, за да ме целунеш!

    ♥ Не мога да спра да мисля за теб!

    ♥ Не те чаках, защото не знаех, че те има. Сега сме двама и не чакам нищо друго.

    ♥ Нека старата китара да посвири за любовта ни млада! Поете, приеми признанието ми в любов!

    ♥ Новият ден означава много нови часове любов с теб! Новият ден означава много нови целувки! Чакам ненаситно всеки следващ ден!

    ♥ Няма да можем да се видим, а толкова много ми липсваш!

    ♥ Няма нужда да говорим! По-добре е да се вгледаме в душите си - те казват всичко!

    ♥ Нямам търпение да те видя довечера!

    ♥ Обещавам ти да те обичам всеки ден повече от предишния и когато стигнем сетния ден да си преситена от любов.
    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Re: Love sms - BG

    Писане  zay4e Сря Яну 02, 2008 11:31 am

    ♥ Обичай ме сега или никога!

    ♥ Обичам те!

    ♥ Обичам усмивката ти, очите ти, тялото ти. Ти си най-сладката черешка, която съм вкусвал.

    ♥ Облачно е - значи спя. Прониква слънце - сънувам теб.

    ♥ Обожавам твоята душа, но защо не мога да я доближа!

    ♥ Открадна ми сърцето, а сега се чудиш защо съм безсърдечен.

    ♥ Още усещам вкуса на кожата ти по устните си!

    ♥ Пада нощта - представи си какво можем да правим до сутринта!?

    ♥ Погледни към небето! Харесай си звезда! Подарявам ти я, заедно с моята любов!

    ♥ Под завивката ми е студено - ела да ме стоплиш!

    ♥ Подарявям ти ключа от моето сърце! Ела и го вземи!

    ♥ Постоянно си в мислите ми!

    ♥ Пращам ти чувствата си в кратък SMS, който можеш или да изтриеш или да натиснеш "отговори" с текст "обичам те".

    ♥ Предлагам ти вечер пълна с емоции. Ела полусъблечена.

    ♥ Прекалено много те обичам, за да те нараня отново. Може би е по-добре да не се виждаме!

    ♥ С теб повярвах в любовта!

    ♥ След снощи - вярвам в любовта!

    ♥ Смисълът да имам GSM е да ти пращам любовни SMS-и

    ♥ Снощи беше най-красивата жена на партито! Искам пак да те видя с тази рокля/ блуза/ прическа...!

    ♥ Сърдиш се на изневярата ми, но помисли - нямаше да има романи и филми, ако нямаше мъже като мен!

    ♥ Сърцето ми тупти само, когато виждам очите ти.

    ♥ Тази сутрин зората трябваще да носи твоето име!

    ♥ Татуирах името ти върху кожата си, сърцето си, душата си! За да си винаги до мен!

    ♥ Ти промени моите нощи!

    ♥ Ти си владетелка на моите мисли. Ти си моят сън и моята мечта. Ела при мен сега, за да прекараме заедно нощта.
    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Re: Love sms - BG

    Писане  zay4e Сря Яну 02, 2008 11:32 am

    ♥ Ти си единствената жена, с която съм се чувствал толкова хубаво!

    ♥ Ти си жената на моя живот!

    ♥ Ти си моето щастие.Дано не си мираж!

    ♥ Ти си моята богиня! Ще отговориш ли на любовта на един простосмъртен!?

    ♥ Ти си най-красивата жена, която познавам! Подари ми от твоята красота!

    ♥ Ти си най-хубавото нещо, което ми се е случвало за този живот!

    ♥ Ти си олицетворение на моите мечти!

    ♥ Ти си прекрасна, изваяна, като творение на велик скулптор, като платно на гениален художник.

    ♥ Току що, по радиото чух нашата песен от снощи и нямам търпение да те видя пак довечера.

    ♥ Тръгнахме в различни посоки. Ще те чакам на някой кръстопът. Все ще се срещнем някой ден!

    ♥ Тук всичко ми напомня на теб.

    ♥ Търсиш любовта? Погледни в моите очи, когато те гледат!

    ♥ Търся те с очи във всеки минувач!

    ♥ Усещам празнота в тялото си, когато не си до мен! Запълни я!

    ♥ Хиляди зори не могат да се сравнят с твоята красота!

    ♥ Хиляди слънца не могат да достигнат блясъка в твоите очи!

    ♥ Целувам те, много ми е тъжно, че не мога да дойда!

    ♥ Цял ден гледам снимката ти от снощи в телефона си! Страхотен си!/Страхотна си!

    ♥ Цялата азбука не стига, за да опиша любовта си към теб!

    ♥ Ще те любя, докато ми се наситиш, докато не изкрещиш "Обичам те"

    ♥ Ще ти разкажа приказка. Аз и ти не се познаваме. После се срещаме! После се влюбваме! Сега следва целувката... Кога ще те видя?

    Sponsored content


    123123 Re: Love sms - BG

    Писане  Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Пет Апр 26, 2024 11:27 pm