Humor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Humor

Сайт за забавления

Latest topics

» Kоварен СЕКС въпросник :)
The Evil Dark Warrior - Nightmare Creature Part II EmptyПон Мар 03, 2014 5:10 am by SweetDreams

» Бъдете честни(за момчета)
The Evil Dark Warrior - Nightmare Creature Part II EmptyСъб Мар 24, 2012 9:48 am by 13579

» Всички марки коли!
The Evil Dark Warrior - Nightmare Creature Part II EmptyСъб Яну 22, 2011 5:18 am by killerkux

» Мисли за приятелството
The Evil Dark Warrior - Nightmare Creature Part II EmptyСъб Яну 22, 2011 5:16 am by killerkux

» В какво училище учите?
The Evil Dark Warrior - Nightmare Creature Part II EmptyСъб Яну 22, 2011 5:09 am by killerkux

» Мистични същества - игра
The Evil Dark Warrior - Nightmare Creature Part II EmptyСъб Яну 22, 2011 4:56 am by killerkux

» Човешкото тяло (ЕНЦИКЛОПЕДИЯ)
The Evil Dark Warrior - Nightmare Creature Part II EmptyВто Яну 04, 2011 7:52 am by Гост

» Покана за уика форум
The Evil Dark Warrior - Nightmare Creature Part II EmptyВто Дек 28, 2010 7:48 am by kaela

» Силата на човешката психика - по-силна от всичко!?
The Evil Dark Warrior - Nightmare Creature Part II EmptyСря Юни 16, 2010 3:29 am by Гост


    The Evil Dark Warrior - Nightmare Creature Part II

    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 The Evil Dark Warrior - Nightmare Creature Part II

    Писане  zay4e Нед Дек 09, 2007 7:36 am

    The Evil Dark Warrior - Nightmare Creature

    Part II


    В хубав пролетен ден ден в селцето Кацимуто изследователи открили огромен черен сандък окован с пирони и вързан с дебели въжета.Те решили да го качат на кораба и да го занесат в София за изследване.По пътя за Варна всички чули страшни викове.Претърсили навсякаде и прегледали всички и всичко било наред докато не открили, че противните звуци излизали от огромния черен сандък.Пътешествениците решили да го отворят и да проверят какво има вътре.. Отворили го .. И .. Всички мигновенно припаднали.
    След няколко дни се сабуждат само 4ма от всичките 150 пътници на кораба.Претърсили навсякаде,но напразно навсякаде имало само кръв,но не и трупове!
    Четиримата моряци се скрили в товавния отсек докато пристигнат на пристанището.
    След като всичко свършило 4-мата отишли в лудница...

    Дядо, дядо какво е имало в сандъка?
    Незнам Дани, никой не е чул,видял или научил нещо повече от това, каза дядото.
    Ами дядо, каде са отишли всичките други пътници на корабът?
    Незнам Дани, казах ти всико което знам!




    15 години по-късно.




    Даниту последвал примера на дядо си и станал архиелог.Посветил цялото си време на Историята и Архиелогията.
    Един ден заедно с Жоро и неговите помощници открили огромен черен целия изографиран с странни цифри и букфи , йероглифи и триъгълници.Веднага след като намерили сандъка Даниту се сетил за разказа на дядо си. И веднага казал да не отварят сандъка.

    - Жоро недей отваря този сандък!
    - Защо Дани? Да не знаеш какво има вътре?
    - Не Жоро, но от дядо си знам , че не трябва да го отваряме!
    - Добре тогава, да го занесем в София за анализи.
    - Добре Жоро съгласен съм , но се погрижи никой да не го отваря!
    - Това ти го обещавам ! Но искам после да ми разкажеш защо !



    Даниту разказа зловещия разказ на Жоро и тази история му напомнила за няколко статии в интернет. Веднага след като се върнали в София той отишъл в компютръната зала SPEED на главната и намерил тези статии и много се изплашил. Принтирал всичко.
    После се върна в лабораторията. И предаде листовките на Даниел.
    Той прочете всичко на глас. Всички били ужасени,но естествено не повярвали на това.Жоро и Дани седнали на една кръгла маса и извадили всичко важно. То било едва няколко реда... почти нищо полезно .. ето какво пишело..


    Преди много много време, когато Всевишия създал света и хората той създал Зли и Добри ангели.Но за съжаление Злите почнали да завземат Добрите ангели един по един , защото така било най-лесно. Когато Злите придобили невиждана мощ.Бог и останалите Добри ангели започнали да ги затварят в огромни черни сандъци.Забили огромни пирони и ги увил с дебели въжета и ги затворили в огромни пирамиди напомнящи великите мономенти на племето Кацимуто, което владеело огромна част от света.
    Три сандъка били намерени в Пирамидите в Египет. Два в Мексико. Пет в Индия и два в Африка в великите кули на бог Предзме, който бил главен бог за племето Кацимуто. Когато се отворят всички сандъци, за които се знае че са общо тринадесет настъпва денят на Срашния Съд – Апокалипсиса.

    Веднага като прочете тази статия Даниел се досетил какво е имало в онзи сандък от историята на дядо му.Но се замислил и си задал въпросите : “ Каде са Злите ангели?” и “ Какво подяволите става тук?”.
    Едва ли имаше някой който да отговори на тези върпоси! Тогава предложил на Жоро да сложат сандъка под скенер и ако е възможно да видят какво има вътре. Но уви .. нищо не се видяло. Тогава Данито попаднал на пергаменти който дядо му е намирал едно време когато е бил на негова възраст. На които е описана цялата тази история. Тогава си задал въпроса : “Защо?”, “Защо дядо ми ме излъга?” Поровил се още малко и попаднал на още един пергамент на който пишеше за Злите ангели. Когато се отворили всички сандъци ангелите на Мрака се срещали в Двореца Пиргон и се подлагали на ритуал който ги сливал в едно. Едно голямо и страшно същество наречено Тъмния Лорд , който единствен може да отвори Великата Могъща Врата намираща се в тайното царство на Тартар. Зад която седяло Великия ангел Луцифер, който бил примамен от злото.
    След като прочел това Даниту се стреснал и разказал всичко на Жоро и поданниците си и всички се заклели да върнат сандъка там кадето са го открили и да го заровят по-надълбоко така , че никой да не може да го открие.


    Жоро, казал Даниту .. този сандък не трябва да бъде отворен! НИКОГА!
    Да, Дани прав си ! Да го върнем там кадето сме го намерили !

    Когато натоварили корабът за връщане се появили и Злите Ангели който били дванадесет на брой които откраднали сандъка. Но естествено това никой не го видял, а само предполагал защото след като се качили всички на кораба видяли че сандъка го няма. Той бил толкова тежък, че дори и пет-шест човека не можели да го вдигнат камо ли преместят.
    След като научили тази потрисаща новина Даниел и Жоро решили да потърсят помоща на Великия Играч на Warcraft III Стефан по-известен с прякора ГНОМА.

    Ей Гном отваряй вратата , и Данито блъснал още по-силно вратата. И излезнал страхливия Стефчо с раширени зеници като наркоман.
    А бе ей зубар к’во правиш бе , казал Жоро
    Ами нищо играя на Warcraft III , да знаете победих едно в едно най-добрия с Хората.
    Бе пука ни на нас , казал Даниел и влезнал вътре, че му доскучало вънка в коридора,Жоро го последвал.
    А бе ей Гномче трябва ни твоята помощ да победим най-великото зло съществуващо на земята.
    Муха ха ха ха , разсмял се ниския човечец.К’фо ти зло бе идеот. Каза той грубо.
    Веднага след като се чуха тези думи Данито го плясна здраво зад врата да се поосъзнае малко
    Аз сериозно ти говоря, а ти ми се смееш, що за простотия е това ? Ти май съвсем си изтъпял от тези компютри Гноми, каза Данито
    Значи може би ще ни трябва твоята помощ , защото едва ли има по добър от теб в България на комютър.
    Добре айде да отиваме при Петьо, каза Жоро и се запъти към вратата.
    Кой Петьо този от стария ни клас ли ? рече Гномчо мрачно.
    Да онзи идиот от училище,несъобразителния и говорещ глупости без и да мисли въобще рече той със смешен тон.

    След като вече станали трима отишли при викия оракул Петьо известаен като Ютията. Той предсказал бъдещето и се вцепенил. След което каза “ пичове знам, че сте много изплашени, но не искам да имам нищо общо с това.Но естествено след като вече знае историята иска или не вече е замесен.. Но той не го разбира хи хи, защото се пада леко простичък.

    Петьо!! Извиква Жоро бясно.
    К’ъф си ти бе пишлио? Извиква някакъв грапав глас отвът вратата.
    Аз съм Жоро от стария ти клас бе калъф !
    Жоро? Ти ли си ? Майко немога да повярвам !! Айде да отиваме на кафе да ти разправам за една пикла !! казва той мелодично..
    Виж ся Петка нямаме никакво време за кафета. Трябва ни твоята дарба за малко! Открихме нещо що не трябва да бъде откривано никога !! казва разтревожено Даниту.
    Здравей Петьо, каза срамежливо Гнома.
    Айде влизайте какво стоите на пътеката ми само да я мърсите, но знайте пипнете ли нещо ще ви отрепа сичките тука ей ! рече Петка гръмогласно.
    Виж сега пич трябва да ни предскажеш бъдещето за да знаем какво да очакваме! Каза Жоро леко помрачено
    Добре пички няма проблем, но знайте че нямам пари да си купа цигарета, така че ще го направя срещу заплащане! Нашите се отказаха от мен, защото бях решил да стана тираджия пък и не си взех изпита за средното образование , но на мен и началното ми стига. Та сега съм безработен никой не иска да ме взима. Рече Петьо тъжно.
    Добре ще ти платим колкото искаш само ни предскажи бъдещето ! каза бързо Стефко
    Къкто и да а! Айде да почваме
    Добре , добре айде почвай, каза нетърпеливо тупото Гномче , айде започвай, че ми се играе Warcfat III

    След като си изясниха и поспориха малко се стегнаха и отидоха в лабораторията,Показаха снимките на Ютията , той се уплаши още повече, стресира се и се усъмоти в една стая до тоалетните.

    ЧЧЧЧЧаакай малко , кво стана?.... каза и въздъхна Жоро..
    Такъв ужас не съм виждал от когато напсувах Димитрова .... Света Богородице.. Извика Петио от стаята и излезна
    Какво видя драги ми Петио, попита Данито и по лицето му се появи изкривена и мрачна гримаса.
    Нещо което ме е страх дори и да кажа.
    Нещо, много лошо... Огромно зло се опитва да отвори вратата на мрачният владетел на Подземното Царство Тартар.
    Жоро и Данито се опулиха и останаха безмълвни
    Това е края !! запелтечи Стефко.




    И тогава... Земята се разтресе. Земята се разтваряше и всичко над нея пропадаше в страховитата бездна отдолу и после се затваряше най-спокойно като че ли нищо не е ставало. Чу се тътен, втори тътен по-силен след това последва трети и четвърти. Всички припадаха от силният звук или се гърчеха по земята. Последва писък като че ли от заклано животно. Появи се вятър който пораждаше вихрушки, Урагани. Земята се разтресе отново и отново. От земетресенията се породиха вълни .. цунами заливаха бреговете, вятър и студ сковаваше екватора, трусове сабаряха всичко. И тогава ... Токът спря, беще вечер.Електрониката изведнъж се повреди , нито една кола неможа да тръгне, нито един мотор. Нищо.
    И тогава... Прелетя нещо огромно.Не бе птица , не бе и динозавър , нещо огромно. Героите се досетиха какво може да е ... и тогава .... то кацна на земята. Беше огромно. С огромен назъбен меч , завъртян като ятаган.Като че ли бронята беше скована от лава. Тя гореше. Но той не се чувстваше засегнат от огъня. Цялото му тяло беше в броня.Черна като мрака. И Зловеща като страха обхващащ всяко дете на ранна възраст. Лицето му беще жабовидно с две огромни извити бивни и два огромни рога извисяващи се над него още петнадесет или двадесет метра. Около тях гореше огън , зловещ колкото и самият него. Очите му горяха бяха обвити в черен пламък.Това бе Луцифер. Любимецът на Господ примамен от злото и заклел се да доведе Апокалипсиса на Земята.
    Стоеше той, а до него прилитаха слугите му. Кръвожадни създадени с единствена цел да обиват и разрушават след себе си всичко!


    И тогава..... Внезапно се появи слънцето. Сега на небето имаше една горда планета и един бял спътник- Слънцето и Луната гордо се извисяваха на небесния свод и осветяваха пътя на ....
    Тътен се появи от някъде , последва втори и трети , но далеч по различни от колкото първите. Хората се почувстваха самоуверени, а не смачкани и разплескани като в началото. Всички останаха изненадани, защото видяха светлина,толкова ярка, че всички извръщаха глави.Всеки имаше чувството че слънцето се приближава, но това не бе слънцето. Това беше Всевишият. Най-великият от всички ангели, дори и от Луцифер.
    Той бе всичко.Ума.Разума.Любовта.Справедливостта.Всички добри чувства.Той е във всеки нас.Той черпи сили от нас, от добрите хора останали по земята и мъчещи се да се справят с трудния живот със зъби и нокти.
    Той бе красив и гордо се извисяваше над своите деца.Хората , Животните и създадените от него ангели. Изправи се пред Луцифер и му каза:


    Луцифер, стари ми приятелю виж във какво си се превърнал! В изчадие на злото! Нещо ти е промило ума драги ми Луцифер, нещо наистина могъщо за да може да подведе теб да унищожаваш себеподобните си..... Разочарован съм от теб, и съм дълбоко наранен и обиден !

    ХА ХА ХА ХА , Измя се подло Луцифер. Ти ли бе старче. Виж се ! Този свят не е какъвто беше “драги ми приятелю” Този свят запада ! Дори и ти го усещаш.Знам го! Приех да служа на злото, защото то ще излезне победител. То ще разгроми Теб и твоите нищожни приятелчета. И погледна надолу с пренебрежение. Погледна към нищо неразбиращите хора сковани от страх и безнадежни останали да се гърчат на земята.

    Хм.....замисли се Господ. В тези думи приятелю няма никакъв смисъл .... Ти сам избра съдбата си. И ще умреш днес , каза Всевишият с тъга на сърцето, но решителен.

    И изпрати към Луцифер сила която го изненада и го нарани много лошо в китката.Но учудващото беше, че той като че ли не я усети. И изглеждаше напълно спокоен и уверен в действията си.Човек може да остане с впечатлението ,че нападенията на Всевишият са ежедневие.Те продължаваха и продължаваха да размахват своите мечове – единият изкован от черен пламък и изпрявян с чука на смъртта в мрачното царство на Тартар, а другия прекрасно изваян и изографисан с ангелски букви на един древен език , на който единствено Луцифер ,Всевишият и всички добри ангели и души могат да разчетат. Пробляскваха искри навсякъде,хвърчаха трупове на добри или лоши ангели и магии прехвърчаха понякога.




    И тогава.....

    Луцифер нададе страшен вой при който даже и Всевишият създател се уплаши и се стресна и тогава...... тогава Тъмният лорд насочи меча си към не защитеният таз на Господ. И тогава ....Единственият изкрищя в агония и полетя на земята.Блъсна се в нея. И прокопа огромен кратер, но всички се зачудиха,че той почти не усети болка от падането.
    Луцифер се изсмя горо и злобно както само той си можеше.

    И какво драги ми приятелю ... ти падна мъртав....... “СИНА Е СИН НА БАЩАТА , БАЩАТАТА Е СИН НА СИНА СИ”. мухахахаха Изсмя се пренебрежително- Това ми повтяряше като малък.......... Татко.
    Сред тълпата се нададе объркване , никой неможеше да повярва .. Луцифер .... син на Божеството ... всички отказваха да повярват,но вътре дълбоко в себе си знаеха ,че едва ли е лъжа.....
    Сега драги ми тате ще те затворя с царството на Тартар да гниеш както вкара и мен там ! Той редеше думите,но Баща му не го чуваше ,защото бе припаднал от адската болка.

    Неочаквано нежно за неговите дяволски ръце , той хвана баща си и го поднесе към един огромен кивот в който го сложи. И Нареди
    Избиите останалите ангели ! - Те не ни трябват !
    Всички се разбягаха да се спасят.
    И нещо проблесна в далечината пръв го зърна Ценарион , който веднага отиде там . И какво да види .. Легендарният меч – Стормкрез. Мечът на който пише:


    9 Пръстена за Драконите , в Пещерите им от камък,
    4 Пръстена за Полубоговете , Владетелите на природата
    Да вземат 2 хората, с краткия живот.
    В земята ми Еурония , където всеки е добре дошъл.
    ДОМ НА ДУХОВЕ , АНГЕЛИ.ДОМ МОЙ. ДОМ НА ВСИЧКО ДОБРО И ЧУВСТВИТЕЛНО. ДОМ НА ВСИЧКО, ЩО АЗ СЪМ СЪЗДАЛ.

    На трон огрян от светлина около който бушува Огъня на всички души седя аз и гордо предпазвам света от всичко,що е зло !

    Даниту , Жоро , Гнома и Ютията гледат тъпо към небето..
    Гнома се осъзнал пръв , защото му се преиграло Warcraft
    Помечтал малко , замисли се и се изкрещя на Луцифер..
    Ей грозновато, дълго, криво Драконче! Шо не те чукат маршляците тебе а?
    Имам една идея кучко черна и миризлива. Ай са напраим на Warcraft с тебе а?

    Луцифер се изсмя гротескно и изсъска
    Ти ? С мен на Warcraft? Аз съм най-добрият на Warcraft бе фъшкио малка !!
    Виждаш ми се самоуверен. Нека се договорим.. Ако аз те бия. Ще ми станеш роб.
    Ако ти ме биеш аз ще продължа да разрушавам света .... искаш ли ?

    Стефчо.. мислил мислил, ма той тъп кфо да мисли веднага отговорил
    Ми хубаво е чифляк. НО ако аз те бия ти ще ми станеш роб!!
    Днес в 19.00 часа , на главната , в SPEED !

    Приемам условието чурче, изсмя се Луцифер злобно.




    19:00 SPEED


    Настаниха се те удобно на своите кресла. Пукали си пръстите. И се гледали със злоба.

    Сефчо се написал yi`za`Luzifer
    Луцифер се написал Luzifer.
    Гномиту направи игра на някфа карта
    Лузито флезна
    Гнома бил с Мъртвите,а Лузито с Хората.
    И почнали.


    Даниел, Чору и Юти стояли краи Гнома и му намилали на главата
    Изведнъж на Жоро му хрумнала идея и рекъл
    Еи Петьо можеш ли да предскажеш бъдещето? Кой ще е победител в тази тъпотия?

    Петка се се опитал, но цялата игра била чупена и непредсказуема и даже той неможеше да каже със сигурност кои побеждава.

      В момента е: Пон Май 13, 2024 9:01 am