Humor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Humor

Сайт за забавления

Latest topics

» Kоварен СЕКС въпросник :)
Купона на Ю-Ги-О EmptyПон Мар 03, 2014 5:10 am by SweetDreams

» Бъдете честни(за момчета)
Купона на Ю-Ги-О EmptyСъб Мар 24, 2012 9:48 am by 13579

» Всички марки коли!
Купона на Ю-Ги-О EmptyСъб Яну 22, 2011 5:18 am by killerkux

» Мисли за приятелството
Купона на Ю-Ги-О EmptyСъб Яну 22, 2011 5:16 am by killerkux

» В какво училище учите?
Купона на Ю-Ги-О EmptyСъб Яну 22, 2011 5:09 am by killerkux

» Мистични същества - игра
Купона на Ю-Ги-О EmptyСъб Яну 22, 2011 4:56 am by killerkux

» Човешкото тяло (ЕНЦИКЛОПЕДИЯ)
Купона на Ю-Ги-О EmptyВто Яну 04, 2011 7:52 am by Гост

» Покана за уика форум
Купона на Ю-Ги-О EmptyВто Дек 28, 2010 7:48 am by kaela

» Силата на човешката психика - по-силна от всичко!?
Купона на Ю-Ги-О EmptyСря Юни 16, 2010 3:29 am by Гост


    Купона на Ю-Ги-О

    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Купона на Ю-Ги-О

    Писане  zay4e Вто Яну 01, 2008 12:18 pm

    Часът беше към 2:33 a.m., а в дома на Юги беше пълна лудница. Той правеше купон и беше поканил всичките си приятели( по скоро те не бяха си тръгнали от вчерашния купон). Кулоните дънеха яко чалга, а всички се наливаха с Карнобатска, Ариана и водка Marry Jane, и изпафкаха толкова трева, че в къщата не се виждаше нищо от дим. Купона беше в разгара си когато звънна телефона.

    - Ъъъъ…Юг! Телефона май звъни! А?- викна Джоуи.

    - А, кво?- Юги беше твърде зает да си отваря бирата с пинсетки( просто защото нямаше друго наблизо)- Ами дигни го, бе!

    - Аве тя Маи каза, че ше ми го дигне…

    - Аве телефона ве, тъпир!

    - Ааа…Оки! Тристан, дигни телефона! Тристан? Къде е тоа, уe?

    - Той е със сестра ти в кенефа!- каза Tea, която пафкаше трева на канапето.

    - Кво?!!! Със сестра ми ли?- Джоуи се ядоса и се заклатушка към кенефа.- Ше го размажа тоа пич!- мънкаше си той.

    - Аве дигнете телефона вееее!- викна Юги, който накрая, след дълги мъчения осъзна, че капачката на шишето всъщност се развива.

    - Ало!?- Маи вдигна телефона.

    - Кой се обажда?- чу се гласа отсреща.

    - Маи! Ти кой си, уааа?- попита тя.

    - Кайба!

    - Кво?

    - Кайбааа!

    - Кайба го няма, уе!

    - Аз съм Кайба!

    - Да бе! Па аз съм Феята на зъбките!- захили се Маи.

    - Дай ми Юги, ма, пача!

    - Не ми бучи, уе, копеле!...Ей Буги…т.е. Юги, търсят Кайба!- викна тя.

    - Каxба го няма ма!- изпелтечи той.

    - Sorry, пич! Кайба го няма. Чао!!!- Тя тръшна телефона и се запъти към кухнята да си вземе пиене.

    Юги се тръшна на канапето до Tea и легна на краката й.

    - Ти кой си?- попита Tea.

    - Ями!

    - А къде е Юги?

    - Еми напи са и заспа!

    - Аха…

    - Аве Tea! Мноо големи…очи имаш ма, маце!

    - Да нали!Сини…-тя не можа да се доизкаже.

    - Как ша са сини, ма! Те са …ъъъ…- той се опули към “очите” й.- Къв цвят е блузката ти, ма?

    - Розова!

    - Начи са розови!- и се разхили така, че панда от канапето.

    - Е*ати тъпото уe!- разхили се и Tea и падна върхо Юги( Ями).

    - Ох, ма! Ше ми размажеш оная работа!- изпищя той.

    - Опа, sorry! Ша е жалко, ако го размажа щот няма да има как да ма…прасниш…- и почнаха да се мляскат.

    По едно време се довлече Мерик, обаче се спъна в Ями и Tea, които се натискаха на пода, и падна през канапето като го преобърна и се озова под него. Ама беше толкова напушен, че не усети какво е станало. Само се огледа тъпо изпод канапето, и като не можа да се измъкне, реши да подремне. След малко дойдоха Джоуи и Тристан, които бяха “леко” раздърпани, защото се бяха били заради Серенити. Видяха Ями и Tea, които още малко и щяха да се праснат на пода, обаче не им обърнаха особено внимание. Взеха по 1 шише ракия и по един стол и седнаха на масата.

    - Аре ше почваме ли?- викна Джоуи.

    - Ае…ама къв ше е залога?- попита Тристан

    - Авеее…по едно joint-че, а?

    - Оки! Ае, който изкърка първи ракийката печели! Старт.- и почнаха да пият. Свършиха бутилките заедно, но бяха толкова зле, че паднаха назад със столовете, мъртво пияни.

    След малко се довлече Маи , която подпираше Серенити. Като видя Джоуи, Маи реши да го свести и пусна Серенити, която се сгромоляса на земята.

    -Джо, ставай…ае бе пич!!!!- Маи му удари шамар ама той въобще не усети. Тъкмо се канеше да го удари пак, този път с едно шише, което добара, когато на вратата се звънна.

    - Fuck! Ся па кой е ? Серенити, отвори, ма! Серенити? – тя се обърна да види Серенити ама тя си спинкаше на пода.- Мамка му, уе!- изпсува Маи и тръгна към вратата. Отвори я и там седеше Кайба.

    - Кво искаш?

    - Търся Юги да се дуелираме!

    - Ами…- тя погледна вътре, но Юги(Ями) и Tea се бяха изместили в банята.- Той ся е малкo…зает. Влез да го изчакаш, а?

    -ОК.- той влезе и като видя всички изпонапити, напушени и натръшкани на земята, се хвана за главата.

    - Кво е ставало тука?

    - Еми…малкo купонче…

    - Да, виждам.- той седна на един все още изправен и неоповръщан стол.

    - Ше пийш ли нещо?- попита Маи, която къркаше от едно шише.

    - Ами…да.

    - ОК, дръж!- тя му метна 1 шише водка.

    - Thanks!- той си я отвори и изпи половината на екс.- Кога ше дойде Юги?

    - Еми той ся е зает…с Теа… в банята.

    -А дали ше свърши бързо…

    - Еми…незнам!- почуди се Маи.

    - А…ти свободна ли си тази вечер?

    - Еми…Ше видим!- каза съблазнително( доколкото е възможно да говориш съблазнително пиян), доближи се до Кайба и седна в него.

    - О! –усмихна се той- Ами…добре- и почнаха да си пускат езици. През това време Джоуи се свести и като ги видя побесня. Дръпна си малко трева набързо и викна:

    - Ало, дуелистчето с малкото…дискче! Остави гаджето ми на мира, уе!

    Маи се стресна и стана( по-скоро падна) от Кайба.

    - И ако не искам?- изправи се Кайба.

    - Ше те смачкам тогава!- побесня още повече Джоуи.

    - Аре дe!

    - Не ми са прей, уе смотан!

    - Смотан ше викаш на баща си, ве, миризлив!

    - Миризлива е на баба ти п*тк*та, п*д*рас кирлив!

    - Ти на кого викаш педер*с ве, мизерно копеле грозно!

    - Затваряй си устата, че умириса цялата стая! Кучка мизерна!

    - Кучка е майка ти, ве, лайнар…

    - Момчета, стига уе…- викна Маи, но никой не я чу.

    Чуваха се само реплики от сорта: „ На майка ти в г*з*”, „ На баща ти в устата” и други, в които се споменаваше почти цялата рода.

    - Момчета…момчета…спрете се уе…КОПЕЛЕТААА- изкрещя накрая Маи и двамата млъкнаха.

    - Ше са дуелираме !- каза през зъби Кайба.- Който победи взема мацето.- и посочи Маи.

    - Yeah! Ама ша се дуелираме по друг начин! Ако не приемеш, начи си пълен ламер!

    - Приемам! Къв е тоа начин?

    - Ся…слушай! Секи зима по 5 шишета- 2 с ракия, 2 с вино и 1 с бира. Разбра ли,ма!?

    - Да! И после кво?

    - После със затворени очи теглим по една ботилка( макар че Джоуи и с отворени очи нямаше да види кво тегли) . Който изтегли по-малък градус, изпива бутилката. Оки? Играем докато не свърши пиенето…или докат единия не…припадне!

    - Добре! Давай шишетата!- И започнаха.

    - Просто не знаеш кво си пожела- ухили се Джоуи.- Ше те размажа! Аз съм първи! –каза Джоуи и изтегли шише с бира.

    - ОК! Ся аз!- Кайба изтегли ракия и я изпи.

    - Ухаа…яко!- изхили се Джоуи.- Ае, тегля…ракия!

    - Хаха…ся аз тегляяяяяя…вино! Пий копеле!

    И Джоуи изпи ракийката.

    - Т…-Джоуи се опита да каже нещо ама езика му се оплиташе- т…та…к…така…го…о…готов…о.

    - Аз …съм-каза Кайба и изтегли виното, а Джоуи бирата, и Кайба си изльока винцето.

    Пак беше ред на Джоуи.

    - Аз…нешо…н…не…скиам…ъъъ…градуса…чааи ся…да…вида…ъъъ…1010%- опули се той.

    - Аве ти в ред ли си, вe? Тва са 10%! Тва е бирата!- викна, т.е. избоботи Кайба- Аз тегля…опа…ракийцата!- и я изпорка обаче нещо не му понесе и се гътна.

    - Yeah!!! Аз…ъ…печеля!- измрънка Джоуи и “последва” Каиба.

    - Брао!- каза Маи, която беше пила заедно с тях- Аз…ше…си…полегна малко- и се строполяса до тях.

    След около 15 мин. се домъкнаха Ями и Tea, изпотени и раздърпани.

    - Кво стаа с тия бе!?- Ями огледа всичките изпозаспали кретени.

    - Кво, кво?! Спът си, кво! Яяя там има водка…ше зема да пийна, че нещо зех да изтрезнявам…

    - Аз па ше изпафкам една марихуанка.

    - Глей…Каиба е дошъл- каза Tea, докато се наливаше, в следствие на което се оля с водката.

    - Внимаи ма! Хабиш пиенето! Овцъ тъпа…

    - Ни са ядосвай, уааа! Споко!- успокои го тя.

    - Аз съм споко, ама ти ай си изляла още водка, ай съм ти забил шишето в г*з*…Пий там и млъквай!- развика се и дръпна малко от тревичката.

    - Добре веее!- изфъфли тя.

    И така, пиха и пушиха, докато и те не задрямаха. На сутринта( по-скоро следобед) се събудиха и не помнеха нищо от купона. И може би нямаше да си спомнят ако не беше главоболието( и всички други болки), празните бутилки и полуразрушената къща, която приличаше на кочина…

      В момента е: Пон Май 20, 2024 12:18 am