Humor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Humor

Сайт за забавления

Latest topics

» Kоварен СЕКС въпросник :)
Чат и запознанства! EmptyПон Мар 03, 2014 5:10 am by SweetDreams

» Бъдете честни(за момчета)
Чат и запознанства! EmptyСъб Мар 24, 2012 9:48 am by 13579

» Всички марки коли!
Чат и запознанства! EmptyСъб Яну 22, 2011 5:18 am by killerkux

» Мисли за приятелството
Чат и запознанства! EmptyСъб Яну 22, 2011 5:16 am by killerkux

» В какво училище учите?
Чат и запознанства! EmptyСъб Яну 22, 2011 5:09 am by killerkux

» Мистични същества - игра
Чат и запознанства! EmptyСъб Яну 22, 2011 4:56 am by killerkux

» Човешкото тяло (ЕНЦИКЛОПЕДИЯ)
Чат и запознанства! EmptyВто Яну 04, 2011 7:52 am by Гост

» Покана за уика форум
Чат и запознанства! EmptyВто Дек 28, 2010 7:48 am by kaela

» Силата на човешката психика - по-силна от всичко!?
Чат и запознанства! EmptyСря Юни 16, 2010 3:29 am by Гост


+8
most_sweet
Iren
Dodo
vikence_pilence
SmOoTh_BoY
SuMMerS
veronica mars
zay4e
12 posters

    Чат и запознанства!

    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Чат и запознанства!

    Писане  zay4e Пон Дек 17, 2007 6:39 am

    Здравейте,реших да направя тема за свободна речева дейност,но преди да започнете да пишете трява да се представите.. и така


    Здравейте! Аз съм Даниел на 17 години от град Пловдив. Уча в Частна Профилирана Гимназия "Класик". Интересувам се от история,археология и астрономия,непознатото и мистичното ме привлича.. ако имате някакви въпроси питайте ме :) Jumping
    veronica mars
    veronica mars
    vip
    vip


    Брой мнения : 357
    Age : 32
    Location : neptun
    Registration date : 10.12.2007

    123123 Re: Чат и запознанства!

    Писане  veronica mars Пон Дек 17, 2007 8:44 am

    waves аз съм Нона.на 16 съм...обичам музиката,пея в хор от 5 клас....интересувам се от история,психология,археология...имам мн готини приятели,които още съумяват да ме изтърпят....ако искате питайте ме нещо rolleyes
    SuMMerS
    SuMMerS
    special guest
    special guest


    Брой мнения : 69
    Age : 34
    Location : Fox River penitentiary
    Registration date : 13.12.2007

    123123 Re: Чат и запознанства!

    Писане  SuMMerS Пон Дек 17, 2007 7:55 pm

    Алоха на еврибади :") Радина ,на 17,от Пловдив.

    11 клас съм в ГХП "Св.св.Кирил и Методий" ... с немски Annoyed Занимавам се професионално с мързелуване и съм шампион по "гребане с лъжица в паница" ... Вълнуват ме "работи" като фотографията(разбира се непрофесионално,по-скоро за забавление),танците lol! (обожавам да гледам филми с хип-'оп такива Jumping ),рядко се кълча обаче,'щото не ми се отдава,обичам да си правя караокета,когато няма никой в нас...Най-голямата ми страст е "Prison break"-няма да се впускам тука в големи коментари,че ще наспамя темата...
    Обожаааавам анимациите на чичо Дисни и си гледкам постоянно със сестра ми ..."Lion king" rules LOVE (м/у другото,когато бях малка исках да стана лъв).Като представител на малоумната раса съм ценител на "SpongeBob".
    Фотошопърствувам...засега начинанията ми не се увенчават с кой знае какъв успех,но се старая да поддържам форма...
    Искам да живея в САЩ,искам също дядо Коледа да ми изпълни всичките мечти и ако хвана златната рибка непременно ще си пожелая още 100 желания...(първото обаче 100% ще е "мир и лов на земята...и под нея " omfg )
    Запалена съм по актьорското майсторство,но за съжаление това,което се предлага в Б-я не ме удовлетворява,а и няма перспектива за развитие...


    Многоточията са ми страст също...Да,това е общо взето...надявам се ,че нямате въпроси


    http://www.impulse.bg/aquamarine
    SmOoTh_BoY
    SmOoTh_BoY
    special guest
    special guest


    Брой мнения : 150
    Age : 34
    Location : Луната
    Registration date : 10.12.2007

    123123 Re: Чат и запознанства!

    Писане  SmOoTh_BoY Пон Дек 17, 2007 10:07 pm

    Здравейте всички казвам се Иван на 18 години и съм от с. Равда.
    12-ти клас съм уча в Соу Любен Каравелов г.Несебър специалност - Информационни технологии и английски език.Занимавал съм се с футбол до преди 1 година (сега играя само любителски).Много ме влече психологията,логиката,философията и най-много анализът на поведението на хората.На кратко това е за мен.Благодаря за вниманието tongue
    vikence_pilence
    vikence_pilence
    member
    member


    Брой мнения : 42
    Age : 33
    Registration date : 21.12.2007

    123123 Re: Чат и запознанства!

    Писане  vikence_pilence Пет Дек 21, 2007 9:52 am

    Кирилица моля!
    Dodo
    Dodo
    special guest
    special guest


    Брой мнения : 79
    Age : 33
    Registration date : 21.12.2007

    123123 Re: Чат и запознанства!

    Писане  Dodo Пет Дек 21, 2007 12:37 pm

    Дойде и моя ред wtf
    Здравейте,казвам се Дочко на 17 год, съм. Живея в гр.Каспичан,уча в Гимнязия по строителство в гр.Шумен ;) Ако имате некви въпроси към мене,питайте cheers cheers
    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Re: Чат и запознанства!

    Писане  zay4e Чет Яну 03, 2008 3:44 am

    Драго ми е да се запозная с всички вас :) Приятни мигове,секунди,минути,часове,години в форумът за забавления :)
    Iren
    Iren
    member
    member


    Брой мнения : 5
    Age : 33
    Location : PLd ...
    Registration date : 03.01.2008

    123123 Re: Чат и запознанства!

    Писане  Iren Чет Яну 03, 2008 7:12 am

    Здравеите .... аз съм Ирен ... 17 г. от Пловдив ... :) и аз уча в Ч.П.Г Класик (в класа на Дани ... laugh1 ) обичам да съм около моите приятели, да пътувам да се запознавам с нови неща , да прекарвам студените снежни дни с лубимия човек сгушени и глдаики филмче, а летниете с непрекъснати разходки и купони както на плажа така и на готините места .... общо взето нешатата които всички обичат .... :) и мразя да оставам сама .... :)
    most_sweet
    most_sweet
    special guest
    special guest


    Брой мнения : 78
    Age : 32
    Location : Hasselt
    Registration date : 02.01.2008

    123123 Re: Чат и запознанства!

    Писане  most_sweet Пет Яну 04, 2008 9:50 am

    Zdraveite na vsi4ki!Pyrvo se izvinqvam ,4e ne pisha na kirilica ,no prosto nqmam takava na kompiutyra si ;)
    Az sym Eli /Elena/ . . . po princip sym ot Plovdiv ,no ve4e ot poluvin godina jiveq v Belgiq.Golqma sym 6matka i mnogo ludo sy6testvo :-)))) Ako Vi trqbva nqkoi ,s koito da pogovorite ili da poiskate syvet moje da mi pishete :-)
    Blue_Lady
    Blue_Lady
    member
    member


    Брой мнения : 3
    Age : 33
    Location : in my dreams
    Registration date : 14.01.2008

    123123 Re: Чат и запознанства!

    Писане  Blue_Lady Пон Яну 14, 2008 11:02 am

    Здравейте! waves Казвам се Мира и сьм на 17 години.Уча в ГХП"Св.св. Кирил и Методий" в Пловдив с немски език.Интересувам се от рисуване ,дизайн, лингвистика ,музика, кино,археология...Обичам да излизам с приятели и да срещам готини и интересни хора.Надявам се вие да сте такива wtf
    ~КоТеНцЕ~
    ~КоТеНцЕ~
    vip
    vip


    Брой мнения : 333
    Age : 31
    Location : Карлово
    Registration date : 09.12.2007

    123123 Re: Чат и запознанства!

    Писане  ~КоТеНцЕ~ Вто Яну 15, 2008 6:29 am

    Здравейте!Казвам се Мира и съм на 15 годин от гр.Крлово,уча в СОУ"Христо Проданов"с туризъм.Интересувам се от математика,руски,биология...Обичам да излизам с моите приятели и да се забвлявам с тях :) Ако някой иска да разбере нещо за мен да пише ;) и ми мн приятно да се запозная с всички rolleyes smile pfft
    *ivety*
    *ivety*
    vip
    vip


    Брой мнения : 455
    Age : 33
    Location : plovdiv
    Registration date : 10.12.2007

    123123 Re: Чат и запознанства!

    Писане  *ivety* Вто Яну 15, 2008 10:27 am

    привет на всички,казвам се ивелина (ива) на 17 години съм wtf .зодия стрелец съм (внимавайте имам точен мерник beat up )уча в гимназия с хуманитарен профил "Св.св.Кирил и Методий" с немски език,дълго време от краткият си живот съм прекарала в изучаване на английски език(и пак не го знам както трябва ROFL ).обожавам да прекарвам свободното си време с приятели.вдъхновяват ме дългите разходки и дългите разговори с интелигентни,интересни хора,също така много релаксиращо ми действа да наблюдавам изгревите(с чаша топло кафе) и залезите(с любимият човек) ...мното обичам да се смея,ако наистина смехът удължава живота-аз ще живея много дълго laugh1 последно време прекарвам много време пред pc-to,даже прекалено много,но не съжалявам,защото по този начин се запознах с много яки хора ROFL като вас,много съм шантава да знаете morons голяма шматка, мисле че хората,който ме познават са късметлии,а тези които не ме познават губят много :wars:
    terrorrazer
    terrorrazer
    website team
    website team


    Брой мнения : 81
    Age : 34
    Location : Plovdiv,Bulgaria ofc..
    Registration date : 01.01.2008

    123123 Re: Чат и запознанства!

    Писане  terrorrazer Съб Яну 19, 2008 5:15 am

    Здравейте,казвам се Деско на 18 години(скоро ;))от град Пловдив.Не уча никъде в момента(но попринцип ходя на курсове по микро и макро математика ,както и по алхимия pfft). Занимавам се профионално с "тунинг"-оване на коли ; графити ; разни мой драсканици в различни стилове ; огнестрелни оръжия както и хладнокръвни (мечове ,ножове и сякакви остриета).Интересувам се от ориенталско-традиционни бойни искуства - Мiau Thai Boxing , Kung Fu , Китайско искуство за нинджи :) , Японска традиционнална подготовка за самурай това са само една част, просто ако продължа ще стане като тема.Е това е горе-долу настоящетото ми състояние.Приятно ми е да се запознаем :)

    Sponsored content


    123123 Re: Чат и запознанства!

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Чет Май 16, 2024 10:58 pm