Humor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Humor

Сайт за забавления

Latest topics

» Kоварен СЕКС въпросник :)
Да си девствен, това звучи (ли) гордо? EmptyПон Мар 03, 2014 5:10 am by SweetDreams

» Бъдете честни(за момчета)
Да си девствен, това звучи (ли) гордо? EmptyСъб Мар 24, 2012 9:48 am by 13579

» Всички марки коли!
Да си девствен, това звучи (ли) гордо? EmptyСъб Яну 22, 2011 5:18 am by killerkux

» Мисли за приятелството
Да си девствен, това звучи (ли) гордо? EmptyСъб Яну 22, 2011 5:16 am by killerkux

» В какво училище учите?
Да си девствен, това звучи (ли) гордо? EmptyСъб Яну 22, 2011 5:09 am by killerkux

» Мистични същества - игра
Да си девствен, това звучи (ли) гордо? EmptyСъб Яну 22, 2011 4:56 am by killerkux

» Човешкото тяло (ЕНЦИКЛОПЕДИЯ)
Да си девствен, това звучи (ли) гордо? EmptyВто Яну 04, 2011 7:52 am by Гост

» Покана за уика форум
Да си девствен, това звучи (ли) гордо? EmptyВто Дек 28, 2010 7:48 am by kaela

» Силата на човешката психика - по-силна от всичко!?
Да си девствен, това звучи (ли) гордо? EmptyСря Юни 16, 2010 3:29 am by Гост


3 posters

    Да си девствен, това звучи (ли) гордо?

    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Да си девствен, това звучи (ли) гордо?

    Писане  zay4e Съб Яну 05, 2008 7:31 am

    Да си девствен, това звучи (ли) гордо? Momiche-chervena-kosaНе всиччки го правят. Процентът на момчетата в горен курс, които някога са правили секс е намалял от 51% през 1991 год. до 41% през 2001 год. Съотношението на момичетата, които споделят, че са правили секс е намаляло от 51% през 1991 год. до 43% през 2001 год.
    Тинейджърите считат, че не е срамно да признаят, че са девствени. Скорошно проучване сочи, че огромна част от тинейджърите (73%) не считат, че е срамно да признаят, че са девствени.
    Повечето тинейджъри, които са имали сексуален контакт, признават, че е по-добре да са изчакали. Проучването сочи, че 67% процента от тинейджърите, които са имали полов контакт, признават, че е тряввало да изчакат по-дълго. От онези, които са правили секс, повече от половината от момчетата (60%) и голяма част от момичетата (77%) споделят, че е трябвало да изчакат по-дълго преди да правят секс за първи път.
    Тинейджърите споделят, че сексът не е желателен в годините, когато са в горен курс. Проучването показва, че приблизително 6 на всеки 10 тинейджъри (58%) споделят, че сексът не е желателен в горен курс, дори и ако са взети необходимите предпазни мерки за забременяване и предавани по полов път болести.
    Тинейджърите трябва да се въздържат. 94% смятат, че обществото много сериозно трябва да подходи към тинейджърите и да ги убеди, че трябва да се въздържат от секс поне докато не завършат училище.
    Тинейджърите решават да се въздържат от секс по много и различни причини. В едно проучване сред момичетата в тинейджърска възраст, причината, която най-често се изтъква е моралните и етични стандарти. Други признават, че са искали да избегнат нежелана бременност и предаваните по полов път болести или просто са чакали подходящият партньор.

    Тинейджъри, които са за първа година в университета е по-малко вероятно да дадат одобрението си за безразборен секс. Рекордно ниските 40% от тинейджърите в началото на колежанските си години (значително по-малък от рекордните 52% през 1987 год.) са съгласни, че ако двама души наистина се харесват, нормално е да правят секс, дори и ако се познават от доста кратко време.
    SmOoTh_BoY
    SmOoTh_BoY
    special guest
    special guest


    Брой мнения : 150
    Age : 34
    Location : Луната
    Registration date : 10.12.2007

    123123 Re: Да си девствен, това звучи (ли) гордо?

    Писане  SmOoTh_BoY Вто Яну 08, 2008 10:03 am

    на тея шибани времена нямаш ли сефте направено на 15-16 години те определят за задръстен по мои наблюдения Disappoint
    *ivety*
    *ivety*
    vip
    vip


    Брой мнения : 455
    Age : 33
    Location : plovdiv
    Registration date : 10.12.2007

    123123 Re: Да си девствен, това звучи (ли) гордо?

    Писане  *ivety* Сря Яну 09, 2008 1:28 am

    ще ме извинявате,но това не крритерий за нищо,освен за направен личен избор.в това да изчакаш няма нищо лошо nodding-yes аз лично съм на 17 и съм девствена,и какво да не би да съм задръстена laugh1 нито моите познати мислят така,нито моите приятели,нито аз...никой не е казал,че трябва да чакаш 1та брачна нощ или нещо такова.няма нищо лошо в това да обмисляш нещата преди да ги вършиш..или греша... hmm
    SmOoTh_BoY
    SmOoTh_BoY
    special guest
    special guest


    Брой мнения : 150
    Age : 34
    Location : Луната
    Registration date : 10.12.2007

    123123 Re: Да си девствен, това звучи (ли) гордо?

    Писане  SmOoTh_BoY Чет Яну 10, 2008 2:28 am

    Не грешиш естествено,но просто аз си изказах мнението това е всичко ;)

    Sponsored content


    123123 Re: Да си девствен, това звучи (ли) гордо?

    Писане  Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: Чет Мар 28, 2024 8:26 am