Humor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Humor

Сайт за забавления

Latest topics

» Kоварен СЕКС въпросник :)
Enrique Iglesias: Не е нужно да си влюбен, за да правиш секс EmptyПон Мар 03, 2014 5:10 am by SweetDreams

» Бъдете честни(за момчета)
Enrique Iglesias: Не е нужно да си влюбен, за да правиш секс EmptyСъб Мар 24, 2012 9:48 am by 13579

» Всички марки коли!
Enrique Iglesias: Не е нужно да си влюбен, за да правиш секс EmptyСъб Яну 22, 2011 5:18 am by killerkux

» Мисли за приятелството
Enrique Iglesias: Не е нужно да си влюбен, за да правиш секс EmptyСъб Яну 22, 2011 5:16 am by killerkux

» В какво училище учите?
Enrique Iglesias: Не е нужно да си влюбен, за да правиш секс EmptyСъб Яну 22, 2011 5:09 am by killerkux

» Мистични същества - игра
Enrique Iglesias: Не е нужно да си влюбен, за да правиш секс EmptyСъб Яну 22, 2011 4:56 am by killerkux

» Човешкото тяло (ЕНЦИКЛОПЕДИЯ)
Enrique Iglesias: Не е нужно да си влюбен, за да правиш секс EmptyВто Яну 04, 2011 7:52 am by Гост

» Покана за уика форум
Enrique Iglesias: Не е нужно да си влюбен, за да правиш секс EmptyВто Дек 28, 2010 7:48 am by kaela

» Силата на човешката психика - по-силна от всичко!?
Enrique Iglesias: Не е нужно да си влюбен, за да правиш секс EmptyСря Юни 16, 2010 3:29 am by Гост


    Enrique Iglesias: Не е нужно да си влюбен, за да правиш секс

    zay4e
    zay4e
    Admin
    Admin


    Брой мнения : 2100
    Location : Bulgaria,Plovdiv
    Registration date : 07.12.2007

    123123 Enrique Iglesias: Не е нужно да си влюбен, за да правиш секс

    Писане  zay4e Вто Яну 01, 2008 11:18 am

    Enrique Iglesias: Не е нужно да си влюбен, за да правиш секс с една жена


    Още в края на август се разбрахме, че един от най-големите прелъстители в музиката все още е бившия футболист Хулио Иглесиас (Julio Iglesias). Тогава стана ясно и това, че синът му, Енрике Иглесиас (Enrique Iglesias) се оплаква от размерите на "малкия Енрике" и това освен слава на комплексиран мъж му донесе и предложение от страна на една от най-известните марки презервативи за реклама на серията им за хора с дадености като неговите.
    Сега, няколко месеца по-късно Енрике даде едно интересно интервю, в което се опита да покаже, че е син на татко си. Само на думи...

    "Сексът и любовта са две много различни неща. Ето защо не е нужно да си влюбен в една жена, за да спиш с нея, но е невероятно, когато ги има и двете. Влюбвал съм се около 10 пъти до сега, като не във всички случаи е имало страст. Сърцето ми е било разбивано няколко пъти, но съм се влюбвал до уши само един път. Любовта е страст, която след време се превръща в доверие и приятелство".

    Като оставим на страна тинейджърските разсъждения на 32-годишният певец, не е лошо да обърнем внимание и на казаното от него по адрес на славният му татко:

    "Не мога да кажа, че съм научил нещо за жените от баща си. Също така не мисля, че е необходимо да прелъстя 3 000 жени. Това не е начина по който бих искал да живея. Всъщност си мисля, че имиджът му на Дон Жуан е по-скоро игра отколкото истина. Но дори и да е вярно не мисля, че той е бил някога толкова щастлив, колкото аз в момента."

      Similar topics

      -

      В момента е: Пет Апр 19, 2024 3:24 am